×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. jūnijs, 2013
Drukāt

Liepājas partija sadarbosies ar “SC”

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Pēc vairāk nekā nedēļu garām pārrunām starp Liepājas domē ievēlēto politisko partiju pārstāvjiem pieņemts lēmums, ka Liepājas domē pašreizējā Liepājas mēra Ulda Seska vadītā Liepājas partija sadarbosies ar politisko partiju apvienību “Saskaņas centrs” (“SC”). 


 

“SC” pārstāvji arī pauduši atbalstu Seska kandidatūrai Liepājas domes priekšsēdētāja amatam, savukārt “SC” pārstāvis Jurijs Hadarovičs nākamajā domes sēdē tiks izvirzīts apstiprināšanai priekšsēdētāja vietnieka amatam, informēja Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs. Sesks norādīja, ka Liepājas partija uz konstruktīvu darbu Liepājas domes koalīcijā kā pirmo aicināja Jāņa Vilnīša pārstāvēto Reformu partiju, piedāvājot tai gan priekšsēdētāja vietnieka amatu, gan komiteju vadību, gan citas iespējas līdzdarboties pilsētas pārvaldē, taču visas sarunas esot nonākušas strupceļā. Liepājas partija kā kompromisa modeli piedāvājusi veidot koalīciju ar visām trim domē iekļuvušajām partijām, nodrošinot pārstāvību domes vadībā un komitejās, taču arī no šāda modeļa RP atteikusies. RP bijusi gatava sadarboties ar Liepājas partiju tikai bez tās vadītāja.

Partijas vienojušās par pirmajiem praktiskajiem soļiem, lai nodrošinātu bezmaksas sabiedrisko transportu sākotnēji atsevišķām pasažieru kategorijām – pirmo klašu skolēniem un pensionāriem, kas vecāki par 80 gadiem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+