×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
14. februāris, 2015
Drukāt

Liepājas partijas līdera amatā pārvēlē Uldi Sesku (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Liepājas partija, kas sestdien, 14.februārī, pulcējās kongresā un atzīmēja arī desmit gadu pastāvēšanu, priekšsēdētāju amatā sestdien ievēlēja Uldi Sesku, aģentūru BNS informēja Liepājas partijas biroja vadītāja Dace Gruntmane.

Par partijas līdzpriekšsēdētājiem kļuva Gunārs Ansiņš un Helvijs Valcis. Partijas valdē tika ievēlēti Aija Barča, Vilnis Vitkovskis, Gundars Krieviņš, Uldis Hmieļevskis, Pēteris Krieviņš un Artis Daugins.

14.februārī Liepājas partijas kongresā bija pulcējušies vairāk nekā 120 biedru un partijas atbalstītāju, lai izvērtētu desmit darba gados paveikto un noteiktu jaunus darba uzdevumus un mērķus.

Sesks atzinis, ka partijas vienotību stiprinājuši arī politisko konkurentu sitieni, norādot, ka daudzas no tā laika ietekmīgajām varām šodien no politiskās skatuves ir aizslaucītas vēsturē. Sesks arī uzsvēra, ka Liepājas partija ir vērsta uz sadarbību, jo sadarbībā veidojas vislabākie risinājumi pilsētai.

Partijas valde atskaitījās par paveiktajiem darbiem, kas iekļauti Liepājas partijas vēlēšanu programmā īstenošanai vēlēšanu periodā no 2013.līdz 2017.gadam. Liepāja pēdējo gadu laikā lielāku akcentu likusi uz infrastruktūras projektu īstenošanu – transporta, pilsētvides, veselības un energoefektivitātes jomās.

Liepājas partijas kongresā piedalījās arī ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola (ZZS), kura savā uzrunā partijas biedriem izteica gandarījumu par divu reģionālu partiju Liepājas partijas un partijas “Ventspilij un Latvijai” sadarbību.

Kongresa dalībnieku ierosinājumus apkopos nākamās nedēļas laikā un izskatīs tuvākajā partijas valdes sēdē.

Liepājas partijai ir sadarbības līgums ar Zaļo un zemnieku savienību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atkal viens padomju oligarhs iesēdies amatā uz mūžu.

Draugiem Facebook Twitter Google+