Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
6. jūnijs, 2014
Drukāt

Liepājā piešķir naudas balvas 44 teicamniekiem

Foto: LETAFoto: LETA

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis un Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova ceturtdien sveica tos 44 vidusskolēnus, kuri beiguši skolu ar teicamu un izcilu vērtējumu, informē pašvaldībā.

Šo mācību gadu noslēdzot, Liepājas pilsētas pašvaldībā ir par sešiem teicamniekiem vairāk nekā pirmajā mācību semestrī. Izcilie skolēni saņēma pašvaldības pateicības un  naudas prēmijas 70 eiro apmērā.

Vitkovskis svinīgajā pasākumā skolēnu sasniegumus salīdzināja ar kāpšanu augstā kalnā, kad ceļā jāpārvar arī grūti brīži, bet, sasniedzot virsotni, ir milzīgs prieks un paveras plaši apvāršņi. “Dzīve ar laiku pierādīs, vai jūsu ieguldītais darbs bijis tā vērts,” teicis Vitkovskis. Mēra vietnieks pateicās arī bērnu vecākiem un pedagogiem, novēlot visiem saulainu vasaru, kas ļaus uzkrāt spēkus jaunam darba cēlienam.

Daudzi skolēni spējuši saglabāt augstāko vērtējumu “9” un “10” līdz mācību gada beigām, vairāki nākuši klāt no jauna, bet daži arī nav spējuši noturēt augsto līmeni. Ar izcili labām sekmēm visa mācību gada garumā izcēlušās Anna un Veronika Vasiļevskas no Liepājas 12. vidusskolas. Visvairāk teicamnieku šoreiz bijuši Raiņa 6. vidusskolā (10), Liepājas 8. vidusskolā (9), Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā (7) un A.Puškina 2. vidusskolā (7).

 

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+