×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
3. jūlijs, 2017
Drukāt

Policija atklāj jaunas Liepājā pazudušā piecgadnieka pazīmes (Papildināts 11:00; video) (10)

Foto - VPFoto - VP

Puisēna meklēšanas darbi joprojām turpinās – Liepājā pazudušais piecus gadus vecais Ivans vēl nav atradies, Valsts policija informēja plkst. 10.45.

Policijas rīcībā nonākusi informācija, ka puisim varētu būt zilums zem acs, kā arī precizēts viņa augums – ap 120cm. Lai gan puisim ir tikai pieci gadi, viņš ir patstāvīgs; labi pārzina un bieži izmanto sabiedrisko transportu.

Policija atkārtoti aicina ikvienu liepājnieku vairākkārtīgi rūpīgi pārbaudīt un apsekot savu apkārtni, tāpat pievēršot uzmanību spēļu laukumiem, tirdzniecības centriem, sabiedriskajam transportam – puika var būt jebkur.

Savukārt brīvprātīgie, kuri vēlas iesaistīties bērna meklēšanā – zvaniet uz 110 vai vērsieties Liepājas policijas iecirknī Bāriņu ielā 3, k-5, pie ieejas nospiežot zvana pogu – tur ikvienu sagaidīs atbildīgais, kā arī būs iespēja paņemt sagatavotās skrejlapas ar zēna foto, tālakai izdalei. Tāpat visi iesaistītie brīvprātīgie ir vienojušies kopīgā komunikācijā un informācijas apmaiņā kā ar rāciju, aplikācijā Zello. Grupa: meklejam.lv

“Pēc pavadītas smagas nakts rīts vēl nav nesis rezultātu,” norāda Valsts policija. Zēns aizvien tiek meklēts, Liepājā uzrunā sabiedriskā transporta šoferus, lai viņi pievērš uzmanību pasažieriem, kā arī tiek izplatītas skrejlapas ar zēna foto attēlu.

Meklēšanā iesaistītie visas nakts garumā pārmeklējuši Liepāju.

Vakar ap plkst.15 Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Zēnam mugurā bija krekls ar uzrakstu – zaļš vai oranžs, zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka sestdien ap plkst.10 kāds iedzīvotājs manījis zēnu ar līdzīgām pazīmēm autobusa pieturā, līdz ar to, ļoti iespējams, ka zēns var atrasties arī kaut kur pilsētas centrā. Valsts policija lūdz iedzīvotājus pievērst uzmanību bērnu rotaļu laukiem, veikaliem un jebkurām citām vietām, kurās bērni varētu uzturēties.

Savukārt sestdien ap plkst.18 zēns redzēts Tosmarē, pie kāda sporta laukuma. Nav izslēgts, ka bērns aizvien pārvietojas šajā rajonā, tomēr policija aicina būt vērīgiem visiem liepājniekiem, jo precīza bērna atrašanās vieta aizvien nav zināma. Jaunākā informācija liecina, ka bērnam mugurā bijis sarkans krekls ar multeņu varoņa “Zibens Makvīna” attēlu uz tā.

Ņemot vērā, ka bērns visticamāk ir kustībā, tādēļ policija aicina katru Liepājas iedzīvotāju rūpīgi apsekot, ja ne tālākas teritorijas, tad vismaz savu māju apkārtni – tādējādi, kopīgiem spēkiem apsekojot, iespējami plašāku teritoriju. Tāpat Liepājas iedzīvotāji tiek aicināti pievērst uzmanību vecākiem ar bērniem – ar ko bērni spēlējas rotaļu laukumos un ar ko runā.

Zēna meklēšanā ir iesaistīta Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki. Tomēr ir nepieciešama arī brīvprātīgo iesaiste. Pieteikties iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Manuprāt ja raksta ka vins daudz celo varbūt vins aizbrauca ar autobusu kautkur arpus pilsetas vai blakus pilsetai

  2. kads lai stava pie visiem iespejamiem veikaliem berns noteikt ieies kada veikala jus esat daudz un to var izdarit

  3. priekšlaicīgi nav jau jāizsaka ta par bērnu, tik pazemojoši .situacijas ir vairākas.kad atradīs tad spriedīs, kurš ar kuru ir vainīgs un par ko.

  4. no labas dzīves piecgadnieks no mājām nemuktu. ko darījis socialais dienests, ja jau ģimene bijusi jau labu laiku tās redzeslokā!!!!! ceru, ka puiks ir sveiks un vesels!

  5. Latviesu berni pzud biezak un latviesu vecaki izgul dzerumu biezak . Tapec , bauri , cenzesim savus naidigos komentarus .

  6. ka šis jauneklis ne pirmo reizi zūd no mājām. Gan jau zin,kur uzturēties.Vecāki-visticamāk-izgulēja dzērumu un zēna paņēma brīvsoli.

  7. Vai nav par agru piecgadniekam vienam bez pieaugusa braukt ar pilsetas transportu?

  8. Trešajā dienā neēdis piecgadnieks nav kustīgs.

  9. Kur tad vecāki bijuši, ka nepieskata savu bērnu? Vai tagad bieži bērni nepazūd?

Draugiem Facebook Twitter Google+