Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
10. augusts, 2015
Drukāt

Liepājas pilsētvidi bagātinājuši laikmetīgās mākslas darbi (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 8. augustā kuratora Andra Vītoliņa un mākslinieku Daiņa Rudeņa un Ērika Caunes klātbūtnē tika atklāti foruma “Atklāj savu dzintaru!” laikmetīgās mākslas objeti pilsētvidē, savukārt vakarā Romas dārza pagalmu piepildīja melodrāma “Mēness Pjero”, LA.lv pavēstīja SIA “Lielais Dzintars” sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Geidmane.

Dienas gaitā ikvienam interesentam bija iespēja noklausīties kuratora un mākslinieku stāstījumā par laikmetīgās mākslas objektiem, to tapšanu un saistību ar izvēlētajām atrašanās vietām.

Atklāšana sākās pie sienas gleznojuma “Skaņu vīrs” Krišjāņa Valdemāra un Peldu ielas stūrī, kuru ar SIA “Krāsu serviss” un “Direct” krāsu veikalu atbalstu radījuši Dainis Rudens un Ēriks Caune, turpinoties kopīgā gājienā līdz “Rozes vārdā” (autors Ginters Krumholcs) Krišjāņa Valdemāra un Avotu ielas stūrī un Aigara Bikšes radītā “Libau-Halifax-Libau” Kūrmājas prospekta un Graudu ielas stūrī.

Forums “Atklāj savu dzintaru!” turpinās arī šonedēļ.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. labi tiem, kas nav liepājnieki, nav jāskatās uz šo murgu. Un tas viss tiek dēvēts par mākslu…

Aicina atkārtot "Grāmatu ķēdes" posmuTrešdien, 18. janvārī, plkst. 16, atzīmējot Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) un nodibinājuma "Rīga 2014" rīkotās akcijas "Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde" trešo gadskārtu, LNB aicina ikvienu piedalīties "Grāmatu draugu ķēdes" zibakcijā un dāvināt bibliotēkas Tautas grāmatu plauktam vienu sev īpašu grāmatu.
Draugiem Facebook Twitter Google+