Latvijā
Novados

Liepājas pludmalē šovasar miruši trīs cilvēki0


Ilustratīvs foto. Liepājas ostas bāka.
Ilustratīvs foto. Liepājas ostas bāka.
Foto – LETA/Ieva Lūka

Kurzemes portāla “liepajniekiem.lv” rīcībā nonākusi informācija, ka šovasar Liepājas pludmalē bojā gājuši divi cilvēki. Viens no traģiskajiem gadījumiem noticis šo ceturtdien, 28.jūnijā. Valsts policija un mediķi šo informāciju apstiprina.

Kā portālam pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova, Valsts policija 28.jūnijā pulksten 13:12 saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) par to, ka Liepājas pludmalē, apmēram 200 metrus no glābšanas stacijas, ir konstatēta 1945.gadā dzimušas sievietes bioloģiska nāve.

Otrs traģiskais negadījums noticis 12.jūnijā. Arī šajā gadījumā Valsts policija pulksten 12:46 saņēmusi informāciju no NMPD, ka Liepājas pludmalē, iepretim uzrakstam “Liepāja”, konstatēta 1957.gadā dzimuša vīrieša bioloģiskā nāve.

NMPD Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša portālam apstiprināja, ka gan 12., gan 28.jūnijā NMPD mediķi saņēmuši izsaukumu uz Liepājas pludmali. Taču nevienā no gadījumiem cilvēka nāves cēlonis nav bijusi noslīkšana – vīrietis atrasts guļam liedagā smiltīs, sieviete – ūdens malā.

Saistītie raksti

Bukša “liepajniekiem.lv” uzsver, ka diemžēl nāves cēlonis nevienā gadījumā nav zināms: “Cilvēki miruši sabiedriskā vietā. Iespējams, cienījamā vecuma cilvēku nāves cēlonis bijusi sirdstrieka. Nevar izslēgt arī karstā laika ietekmi.”

Aptuveni pirms mēneša pludmalē – volejbola laukumā netālu no glābšanas stacijas – ticis atrasts miris aptuveni 80 gadus vecs vīrietis, kuram bijis palicis slikti ar sirdi.

 

LA.lv