×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. septembris, 2015
Drukāt

Liepājas policija lūdz palīdzību vīrieša meklēšanā (1)

pazudis

Lai noskaidrotu attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis lūdz sabiedrības palīdzību.

Kā pavēstīja VP pārstāve Jolanta Knīse, 1957.gadā dzimušais Viljams Pāvils 30.augustā ap plkst. 5.20 aizgājis no Ozolu ielas 33 Liepājā, paņemot savas personīgās mantas, aizgājis nezināmā virzienā. Līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta.

Sīkākas informācijas par vīrieša pazīmēm policijas rīcībā šobrīd nav, taču tiek lūgts atsaukties cilvēkus, kuri, iespējams, viņu kur redzējuši vai sastapuši, un par to ziņot policijai, zvanot pa tālruņiem 63404651, 63404602, 110 vai vēršoties policijā personīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. KLAJŠ CILVĒKTIESĪBU PĀRKĀPUMS- LABRĪT LATVIJĀ !
    NORMĀLĀ VALSTĪ PAR ŠĀDU LIETU TIKTU PIESPRIESTAS BARGAS SODA NAUDAS, NEESMU NEVIENAM DEVIS TIESĪBAS PUBLICĒT SAVUS DATUS, NEESMU SAŅĒMIS NE RAKSTISKU NE MUTISKU ZIŅU VAI DOKUMENTU NO POLICIJAS, KA NEDRĪKSTU PĀRVIETOTIES, NE VIENA DOKUMENTA NEVIENA VĀRDA KA ESMU PIESIETS PIE ĶĒDES, ESMU ŠOKĀ PAR LATVIJAS CILVĒKTIESĪBĀM UN TO IEVĒROŠANU UN PIEMĒROŠANU, LAIKAM JAU RĒĶINĀS KA CILVĒKIEM NAV NAUDAS LAI IESNIEGTU LIETU TIESĀ UN JA VAJADZĪGS TĀLĀK EU TIESĀ.

Draugiem Facebook Twitter Google+