Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
28. oktobris, 2016
Drukāt

Liepājas pusē notikušas trīs automašīnu sadursmes ar meža zvēriem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vakar Liepājas pusē notikušas trīs automašīnu sadursmes ar meža dzīvniekiem, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve
Madara Šeršņova.

Viena no sadursmēm notikusi plkst.8.45 Pāvilostas novadā uz Ventspils-Liepājas šosejas, kur meža dzīvniekam uzbraucis automašīnas “Volkswagen Caddy” vadītājs. Negadījumā bojāts automašīnas motora pārsegs un priekšējā numura zīme.

Tajā pašā laikā līdzīgs negadījums noticis arī Priekules pagastā uz Ezeres-Grobiņas autoceļa. Automašīnai “Audi A3” bojāts kreisās puses lukturis un spārns.

Trešais negadījums reģistrēts ap plkst.18.50 Aizputes pagastā, kur vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen Caddy”, uzbraucis meža dzīvniekam. Rezultātā bojāti automašīnas kreisās puses spārni un durvis.

“Policija vēlreiz aicina šoferus būt piesardzīgiem, it īpaši vadot automašīnu vietās, kur redzamība ir apgrūtināta. Septembris un oktobris ir staltbriežu un aļņu riesta laiks, kad dzīvnieki atstāj savas ierastās teritorijas. Ierasto uzturēšanās vietu maiņa nozīmē, ka bieži šie dzīvnieki šķērso ceļa braucamo daļu, tādējādi apdraudot ceļu satiksmes dalībniekus,” informēja Šeršņova.

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (57)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+