Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
28. oktobris, 2016
Drukāt

Liepājas pusē notikušas trīs automašīnu sadursmes ar meža zvēriem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vakar Liepājas pusē notikušas trīs automašīnu sadursmes ar meža dzīvniekiem, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve
Madara Šeršņova.

Viena no sadursmēm notikusi plkst.8.45 Pāvilostas novadā uz Ventspils-Liepājas šosejas, kur meža dzīvniekam uzbraucis automašīnas “Volkswagen Caddy” vadītājs. Negadījumā bojāts automašīnas motora pārsegs un priekšējā numura zīme.

Tajā pašā laikā līdzīgs negadījums noticis arī Priekules pagastā uz Ezeres-Grobiņas autoceļa. Automašīnai “Audi A3” bojāts kreisās puses lukturis un spārns.

Trešais negadījums reģistrēts ap plkst.18.50 Aizputes pagastā, kur vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen Caddy”, uzbraucis meža dzīvniekam. Rezultātā bojāti automašīnas kreisās puses spārni un durvis.

“Policija vēlreiz aicina šoferus būt piesardzīgiem, it īpaši vadot automašīnu vietās, kur redzamība ir apgrūtināta. Septembris un oktobris ir staltbriežu un aļņu riesta laiks, kad dzīvnieki atstāj savas ierastās teritorijas. Ierasto uzturēšanās vietu maiņa nozīmē, ka bieži šie dzīvnieki šķērso ceļa braucamo daļu, tādējādi apdraudot ceļu satiksmes dalībniekus,” informēja Šeršņova.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+