Latvijā
Novados

Liepājas pusē pašaizliedzīgi pārmeklē centimetru pēc centimetra, meklējot Staņislavu 16

Foto no liepajniekiem.lv

Jau astoto dienu turpinās pazudušās sirmgalves – 1936.gadā dzimušās Staņislavas Ivanovas – meklēšana. Šodien meklēšanā iesaistījušies gan karavīri, gan policisti, gan brīvprātīgie – centimetru pa centimetram pārmeklējot Dienvidrietumu rajonu, par sievietes meklēšanu vēsta vietējais portāls “liepajniekiem.lv”.

Pēc portāla novērotā – iesaistītie plecu pie pleca sastājās dzīvā ķēdē un vārda vistiešākajā nozīmē ienira nātrēs un driģenēs, lai pārmeklētu ik krūmu, ik bedri.

Pēc pēdējā policijas rīcībā nonākušā video atklājies, ka naktī sieviete izgājusi no mājām nevis ģērbusies kleitā, kā sākotnēji tika pieņemts pēc tuvinieku sniegtās informācijas, bet gan siltā mētelī.

Meklētāji ne vien izpēta ik krūmu, bedri un iedobi, bet pievērš uzmanību arī sadzīviskiem priekšmetiem – vai kaut kur nemētājas spieķis, nav kāds apģērba gabals, kaut pārtikas atlikumi. Vienlaikus tiek organizēta ūdenslīdēju grupa.

Policijas sniegtās pazudušās sirmgalves pazīmes – augums 150 cm, īsi, sirmi mati. Savukārt pazudušās tuvinieki papildina: “Viņa arī sevi neapzinās un, iespējams, ka nepateiks pat to, kā viņu sauc. Vienā ausī zelta auskars ar bumbiņu, otrā nav, jo pazudis.” Par kundzi nav ziņu kopš 23.augusta.

Saistītie raksti
LA.lv