×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
27. marts, 2013
Drukāt

Liepājas Simfoniskais orķestris aicina iepazīt ASV mūziku

Foto - AFPFoto - AFP

4.aprīlī pulksten 13:00 Liepājā, Graudu ielas koncertzālē koncetlekciju cikla “Mūzikas lielvalstis” ietvaros Liepājas Simfoniskais orķestris atskaņos interesantus amerikāņu mūzikas paraugus.

Šis būs pēdējais koncerts no īpaši bērniem un jauniešiem veltītā koncertcikla “Mūzikas lielvalstis”, kurā  būs iespēja dzirdēt saistošāko no plašā Amerikas mūzikas klāsta. Tās būs gan dažādas populāras dziesmas un melodijas – “Hello, Dolly!”, “Over the Rainbow”, “Singing in the Rain”, “New York, New York” u.c. – no pasaulē pazīstamām animācijas un mākslas filmām, kā arī mūzikliem, gan amerikāņu maršs, baletu mūzika un džeza standarti.
Koncertcikla forma ir atvērta un interaktīva – tie ir stāsti par simfonisko mūziku. Ar bagātīgu vizuālo materiālu un saistošu stāstījumu koncertlekciju vadīs un arī diriģēs pieredzējušais mūzikas pedagogs, ilggadējs Liepājas Simfoniskā orķestra koka pūšamo instrumentu grupas koncertmeistars un Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas orķestra vadītājs Dzintars Jurgelaitis.
Biļešu cena par koncertlekciju – 0.50 LVL. Biļetes var iegādāties uz vietas īsi pirms koncerta.
Liepājas Simfoniskā orķestra 2012./2013.gada sezonas koncertlekciju cikls “Mūzikas lielvalstis” sastāv no četriem koncertiem – “Vācija un Austrija”, “Krievija”, “Francija” un “ASV”, kuros kultūra tiek apskatīta plašā aspektā, ietverot ne vien mūziku, bet arī mākslu, kultūrvēsturi un pat ģeogrāfiju. 40 minūšu koncentrētās, košās koncertlekcijās, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, klausītāji tiek iepazīstināti ar dažādu laikmetu un valstu spilgtākajiem mūzikas paraugiem, kultūrvēstures objektiem un notikumiem.
Šī pati koncertlekcija skanēs arī 5.aprīlī plkst.14:00 Ogres Kultūras centrā (1.50 LVL), 8.aprīlī plkst.12:30 Priekules Sporta Hallē (bez maksas) un plkst.14:00 Vaiņodes Kultūras namā (bez maksas).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+