×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. februāris, 2013
Drukāt

Liepājas Simfoniskais orķestris aicina uz simfoniskās mūzikas koncertlekciju

lso_koncertcikls_01022013

7.februārī plkst.13:00 Graudu ielas koncertzālē (Liepāja, Graudu iela 50) Liepājas Simfoniskais orķestris atskaņos jau trešo izglītojošā cikla „Mūzikas lielvalstis” koncertu. Šoreiz klausītājus gaida krāšņa franču mūzikas programma.

„Lai arī nepilnas 40 minūtes ilgstošās koncertlekcijas paredzētas bērniem un jauniešiem, interesanti būs arī jebkura cita vecuma klausītājiem – gan ar klasisko mūziku mazpazīstamiem, gan tai ļoti tuvu stāvošiem, tāpēc 7.februārī pie mums gaidām arī mammas, tētus, vecmāmiņas –  jebkuru simfoniskās mūzikas iepazīt gribētāju un cienītāju”, aicina Liepājas Simfoniskā orķestra vadītājs Uldis Lipskis.
Koncertu forma ir atvērta un interaktīva – tās ir koncertlekcijas, stāsti par simfonisko mūziku. Ar bagātīgu vizuālo materiālu un saistošu stāstījumu koncertlekcijas vada pieredzējušais mūzikas pedagogs, ilggadējs Liepājas Simfoniskā orķestra koka pūšamo instrumentu grupas koncertmeistars un Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas orķestra vadītājs Dzintars Jurgelaitis. Liepājas Simfonisko orķestri diriģēs Guntis Kuzma.
Atgādinām, ka koncertciklam „Mūzikas lielvalstis” orķestra mājas lapā ir tapusi īpaša, koncertlekciju papildinoša sadaļa, kur pirms koncerta apmeklējuma aicinām ieskatīties: www.lso.lv/skolu-koncerti. Informācija šajā sadaļā regulāri tiek papildināta.
Biļešu cena par cikla „Mūzikas lielvalstis” koncertiem ir simboliska – vien 0.50 LVL. Biļetes var iegādāties uz vietas īsi pirms koncerta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+