Mobilā versija
+0.8°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
15. augusts, 2014
Drukāt

Liepājas Simfoniskais orķestris koncertēs kopā ar Ivetu Apkalnu

Foto: LETAFoto: LETA

21. augustā plkst. 19.00 Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē norisināsies Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) koncerts “Godinājums”, liecina ieraksts LSO mājas lapā.

Koncertā piedalīsies LSO ar vienu no Latvijas spožākajiem un starptautiski pazīstamākajiem kolektīviem Valsts Akadēmisko kori “Latvija” un vienu no Eiropas aktīvākajām un pieprasītākajām solo ērģelniecēm Ivetu Apkalnu. Pie diriģenta pults – Jalčins Adigezalovs (Azerbaidžāna), kurš ar Liepājas Simfonisko orķestri veiksmīgi sadarbojies jau iepriekš gan simfomugama, gan klasiskā simfoniskā repertuāra programmās.

Koncertā tiks atskaņots Semjuela Bārbera populārais, apcerīgais Adagio stīginstrumentiem, kā arī divi Fransisa Pulenka darbi: barokālais, enerģiskais Ērģeļkoncerts un dzīvīgā kantāte Gloria ar ļoti skaistiem soprāna solo, ko dziedās Latvijas Nacionālās operas soliste Inga Šļubovska.

Jau minēts, ka par skaistu tradīciju kļuvušais mūzikas festivāls “Liepājas vasara” šogad pārdzimis par profesionālās mākslas festivālu, piedāvājot plašu kultūras programmu visas vasaras garumā. No 28. maija līdz 30. augustam festivāla tēmas “Lielo Dzintaru gaidot” ietvaros būs iespēja baudīt teātra izrādes, simfoniskos un kamermūzikas koncertus, eksperimentālas performances un mākslas izstādes.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+