Latvijā
Kriminālziņas

Liepājas šosejas apkārtnē aiztur dīzeļdegvielas zagļus ar kannām un šļūtenēm0

Foto: Valsts policija

Dobeles policisti aizturējuši trīs vīriešus aizdomās par dīzeļdegvielas zādzību, tā portālu “La.lv” informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Šī gada 1.maijā, pulksten 4.00 no rīta Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas darbinieki, Dobeles novadā uz Liepājas šosejas ievēroja automašīnu “BMW”, kas pamanot policistus nogriezās uz vietējās nozīmes ceļu.

Pamanot šo manevru, policijas darbinieki nolēma šo automašīnu pārbaudīt.

Apturot automašīnu, konstatēja, ka tajā atrodas trīs jauni vīrieši un bagāžas nodalījumā – 7 dažāda tilpuma kannas ar dīzeļdegvielu un šļūtenes.

Tā kā vīriešu stāsts par dīzeļdegvielas izcelsmi bija pretrunīgs, vīriešus un automašīnu nogādāja Dobeles iecirknī.

Veicot neatliekamās izmeklēšanas darbības, tika noskaidrots, ka 165 litri dīzeļdegvielas ir nozagti no kravas automašīnas “Volvo”, kura bija novietota nožogotā teritorijā Dobeles novadā.

Par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu, uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļā paredzētām noziedzīga nodarījuma pazīmēm.

Saistītie raksti

Aizturēti tika 1992.g., 1999.g., un 2000.g.dzimušie vīrieši, no kuriem divi jau agrāk ir tiesāti par zādzību izdarīšanu nelielā apmērā un mantas bojāšanu.

Aizturētiem vīriešiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Šobrīd tiek pārbaudīta šo vīriešu saistība arī ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

 

LA.lv