×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
26. augusts, 2013
Drukāt

Liepājas teātra 107. sezonas atklāšanas iestudējums – “Piafa”

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

13. septembrī pirmizrādi piedzīvos jaunās režisores Lauras Grozas-Ķiberes iestudētais, muzikālais dzīvesstāsts “Piafa”, kas top pēc Pemas Džemsas lugas ar tādu pašu nosaukumu.

Izrādē tiks izsekots Edītes Piafas jeb La Môme Piaf (mazā zvirbulēna, kā viņu iesauca viņas talanta atklājējs Luijs Leplē) dzīves un karjeras ceļam, attēlots gan viņas slavas uzplaukums, gan noriets, kā arī personiskās dzīves traģēdija… Un, protams, skanēs Piafas dziesmas! Šī izrāde taps kā veltījums māksliniecei, jo tieši šogad aprit 50 gadi, kopš viņas aiziešanas mūžībā…
Iestudējumā piedalīsies Agnese Jēkabsone, Everita Pjata, Ilze Būde, Kaspars Gods, Edgars Pujāts, Mārtiņš Kalita, Viktors Ellers, Gatis Maliks, Sandis Pēcis, Kaspars Kārkliņš un Normunds Kalniņš.
Režisore radošajā grupā aicinājusi arī Kārli Auzānu, kurš iestudējumam veidojis muzikālo noformējumu, scenogrāfu Mārtiņu Vilkārsi, kostīmu mākslinieci Jolantu Rimkuti (Lietuva), horeogrāfi Lieni Gravu, kā arī gaismu mākslinieku Mārtiņu Feldmani. Radošajā procesā iesaistītas arī franču valodas speciāliste Inga Bliska un vokālā pedagoģe Ieva Dreimane, kuras palīdz A. Jēkabsonei apgūt franču valodas izrunu, kā arī E. Piafas savdabīgo dziedāšanas stilu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+