×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
29. septembris, 2014
Drukāt

Liepājas teātra jauna bērnu izrāde par iztēles spēku

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kā ik gadu, oktobrī Liepājas teātris piedāvā jauniestudējumu mazajiem skatītājiem, un šogad tas būs “Bezgalīgo stāstu stāsts”, kuram par pamatu ņemta Rasas Bugavičutes luga “Toms Tomsons, kurš slēpās grāmatās”, portālam LA.lv pavēstīja teātra literārās daļas vadītāja Zanda Borga.

Jaunās dramaturģes Rasas Bugavičutes vārds Latvijas teātru vidē nav svešs, taču ar Liepājas teātri viņa sadarbojas pirmo reizi. “Fantāzija, iztēle, radošums vienmēr bijušas tās lietas, kas palīdzējušas izaugt cilvēka personībai. Pasakas, stāsti, filmas, mūzika, kas dzirdētas bērnībā, pavada mūs visu mūžu un lielā mēra iespaido mūsu personību. Tāpēc mēs gribam radīt stāstu par to, kā fantāzija palīdz izaugt bērnam,” par lugas izvēli stāsta tās režisore Lelde Kaupuža.

Izrādes galvenais varonis būs Toms Tomsons (Sandis Pēcis vai Pēteris Lapiņš) – puika, kurš slēpjas grāmatās, jo nekur taču nav tik labi patverties no ikdienas ķezām kā visfantastiskākajos stāstos! Un tomēr – kā atrisināt problēmas ar vienaudžiem, ja vienīgais “ierocis” ir spilgta iztēle? Ir jāiemācās tā likt lietā.

Iestudējumā piedalīsies arī aktieri Everita Pjata, Anete Berķe, Agnese Jēkabsone, Gatis Maliks, Edgars Ozoliņš, Edgars Pujāts, Viktors Ellers, Rolands Beķeris.

Režisore radošajā komandā uzaicinājusi un iestudējumam tapt palīdz scenogrāfs Aigars Ozoliņš, kostīmu māksliniece Liene Rolšteina, komponists Edgars Mākens, horeogrāfe Inga Krasovska un gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis.

Iestudējuma pirmizrāde paredzēta 15. oktobrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+