×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. augusts, 2015
Drukāt

Liepājas teātra mūzikls “Pūt, vējiņi” piedzīvos izrādi Karostas manēžā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Karostas manēžā Liepājā tiks izrādīts Liepājas teātra iestudētais mūzikls “Pūt, vējiņi!”, LA.lv pastāstīja SIA “Lielais dzintars” sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Geidmane.

Mūzikls pirmo reizi tiks izrādīts brīvā dabā, un tā būs daļa no mākslas foruma “Atklāj savu dzintaru!” programmas, kas ievada rudenī gaidāmo Liepājas koncertzāles atklāšanu.

“Ir trīs lietas, kas “Pūt, vējiņi!” padara par maģiju. Tā plūst no Kārļa Lāča mūzikas, kas ir izrādes pamatu pamats, dvēsele. Tā ir Mārtiņa Vilkārša scenogrāfija, ko es atļaušos nosaukt par izrādes intelektu. Un izrādes dzīvā miesa, kurā saplūst dvēsele, prāts, gars – aktieri, pilnīgi visi, līdz pēdējam puisim vai meitai, neatkarīgi no tā, vai viņu tajā brīdī apspīd prožektors vai aizsedz laipa,” tā par šo izrādi recenzijā paudusi teātra zinātniece Edīte Tišheizere.

Komponista Kārļa Lāča, dzejnieka Jāņa Elsberga un libreta autores Evitas Mamajas veidotais mūzikls radīts pēc Raiņa lugas un latviešu tautasdziesmu motīviem. Izrādes režisors ir Dž. Dž. Džilindžers, bet lomās iejutušies Aija Andrejeva, Edgars Pujāts, Agnese Jēkabsone, Kaspars Kārkliņš, Inese Kučinska, Egons Dombrovskis, Signe Ruicēna, Anda Albuže un Sigita Jevgļevska.

Jaunās Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” atklāšanu ievadošais mākslas forums “Atklāj savu dzintaru!” norisinās Liepājā no 6. augusta līdz 29. augustam. Kā skaidro SIA “Lielais dzintars” valdes locekle Baiba Bože, šis pasākumu kopums iezīmē topošās koncertzāles programmas žanrisko daudzveidību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+