×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
1. septembris, 2013
Drukāt

Liepājas teātra rudens viesizrādes Valmierā

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

25. un 26. oktobrī Valmierā viesosies Liepājas teātris ar jau iemīļotām izrādēm – “Pelnrušķīte”, “Ragana” un “Šikās kāzas”.

25. un 26. oktobrī pulksten 11:00 bērniem tiks piedāvāta izrāde “Pelnrušķīte” (režisors Leons Leščinskis). Tieši šī izrāde iepriekšējā sezonā spēlēta visvairāk reižu, priecējot bērnus un viņu vecākus daudzās Latvijas pilsētās. Titullomā – Laura Jeruma, pārējās lomās – Edgars Ozoliņš, Sigita Jevgļevska, Kaspars Gods, Anete Berķe, Ilze Jura, Marģers Eglinskis, Anda Albuže, Gatis Maliks, Pēteris Lapiņš, Aivars Kalnarājs un Rolands Beķeris.
25. oktobra vakarā, pulksten 19:00, valmieriešus gaida īsts saldais ēdiens, kad tiks rādīta viena no Liepājas teātra Zelta fonda izrādēm – kaislības senlaiku garā Dž.Dž.Džilindžera režijā “Ragana”. Aktieri Inese Kučinska (par šo lomu saņēmusi “Spēlmaņu nakts” balvu kā Gada aktrise), Egons Dombrovskis un Kaspars Gods izspēlēs bīstamu mīlestības trijstūri, kur, atmostoties apslēptām kaislībām un vēlmēm, tiks savērpti notikumi, kas izmainīs visu triju varoņu dzīves.
26. oktobrī kārtīgi izsmieties varēs kopā ar Dž.Dž.Džilindžera iestudētās komēdijas “Šikās kāzas” varoņiem. Viņus gaida gan pārpratumi, gan pārdzīvojumi, cenšoties saprast, vai cilvēks, ar kuru ir paredzētas kāzas, tiešām ir īstais un vienīgais? Lomās: Mārtiņš Kalita, Signe Ruicēna, Gatis Maliks, Agnese Jēkabsone, Anete Berķe un Ilze Būde.
Biļetes iespējams iegādāties gan teātra, gan Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+