×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
13. jūnijs, 2016
Drukāt

Liepājas teātra skatītāji izvēlējušies sezonas labāko izrādi un aktierus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas teātra 109. sezonas noslēgumā noskaidrojās Liepājas Kultūras pārvaldes rīkotās skatītāju aptaujas rezultātus par iecienītāko sezonas izrādi, LA.lv uzzināja teātrī.

Par labāko aktrisi tika atzīta Inese Kučinska, par labāko aktieri – Egons Dombrovskis, par labāko aktrisi otrā plāna lomā – Anete Berķe, bet par labāko aktieri otrā plāna lomā – Gatis Maliks. Par šīs sezonas veiksmīgāko Liepājas teātra izrādi skatītāji atzina režisores Lauras Grozas-Ķiberes iestudēto cilvēka drāmu “Ziloņcilvēks”.

Otro vietu skatītāju balsojumā ieguva režisores Gaļinas Poliščukas iestudējums “Mūsu pilsētiņa”, bet trešo Viestura Meikšāna izrāde “Portreti. Vilki un avis”.

Aptauja tika rīkota jau devīto gadu pēc kārtas, lai uzzinātu skatītāju viedokli par teātra sezonu, aicinot ikvienu nobalsot par labāko iestudējumu un aktieriem.

Balsojumā piedalījās gandrīz 600 skatītāji. Vērā tika ņemts elektroniskais balsojums, balsojums teātrī, kā arī četru teātra kritiķu viedoklis.

Savukārt 15. jūnijā savu vērtējumu par sezonu izteiks arī teātra kritiķi un eksperti, paziņojot šīs sezonas “Spēlmaņu nakts” nominācijas. Šogad teātru darbu vērtēja eksperti – Silvija Radzobe, Mārīte Gulbe, Līga Ulberte, Maija Uzula-Petrovska un Atis Rozentāls.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+