×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
24. septembris, 2014
Drukāt

Liepājas teātra “Stavangera” ceļos uz festivālu Minskā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Oktobra sākumā Liepājas teātra pārstāvji dosies uz Minsku, lai 6. un 7. oktobrī starptautiskajā teātra forumā TEART rādītu režisora Konstantīna Bogomolova iestudēto izrādi “Stavangera” (Pulp People), portālam LA.lv pastāstīja teātra literārās daļas vadītāja Zanda Borga.

Teātra forums Minskā norisinās kopš 2011. gada, tā programmā tiek iekļautas godalgotas izrādes no daudzām pasaules valstīm. Kā uzsver paši foruma rīkotāji: “Neviena izrāde programmā nav iekļauta nejauši. Tās visas saņēmušas dažādas teātra godalgas un piedalījušās prestižos festivālos.” Līdz šim forumā savus iestudējumus prezentējuši tādi režisori kā Romeo Kasteluči, Alvis Hermanis, Kristiāns Lupa, Stefans Kegi, Oskars Koršunovs, Kirils Serebreņikovs u.c.

Šogad forums norisināsies no 27. septembra līdz 22. oktobrim, tā internacionālajā programmā tiks rādītas 11 izrādes no septiņām valstīm – Slovēnijas, Dānijas, Krievijas, Polijas, Vācijas un Lietuvas. Latviju šajā festivālā bez Liepājas teātra pārstāvēs arī Jaunais Rīgas teātris ar iestudējumu “Oblomovs”.

Teātra kolektīvu Minskā gaida arī patīkama atkalredzēšanās ar režisoru un horeogrāfu Sergeju Zemļanski, kurš tikko kā Liepājas teātrī iestudējis Raiņa jaunības traģēdiju “Indulis un Ārija”, savukārt Minskā tiks rādīts viņa iestudējums “Mātes druva”, kuru Zelta maskas ietvaros bija iespējams noskatīties arī Latvijā.

Izrādi “Stavangera” (Pulp People) Liepājas teātrī varēs noskatīties 15. novembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+