×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
16. jūnijs, 2014
Drukāt

Liepājas teātrī skatītāji par sezonas labāko atzīst muzikālo izrādi “Piafa”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"Piafa" Liepājas teātrī

Sestdien, ar melodrāmu “Lielais Getsbijs” noslēdzot Liepājas teātra 107. sezona, skatītāji uzzināja Liepājas Kultūras pārvaldes rīkotās skatītāju aptaujas rezultātus, un tika paziņoti sezonas labākie aktieri un iestudējums, portālu LA.lv informēja teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Par labāko aktrisi tika atzīta Agnese Jēkabsone, par labāko aktieri – Egons Dombrovskis, par labāko aktrisi otrā plāna lomā – Everita Pjata, bet par labāko aktieri otrā plāna lomā – Rolands Beķeris. Par šīs sezonas veiksmīgāko Liepājas teātra izrādi skatītāji atzina režisores Lauras Grozas-Ķiberes iestudēto muzikālo dzīvesstāstu “Piafa”. Otro vietu skatītāju balsojumā ieguva režisora Ģirta Ēča iestudētais mūzikls “Pavasara atmoda”, bet trešo Armanda Zvirbuļa pikantā avārijas nosēšanās “Boeing, Boeing”.

Jāatzīmē, ka izrādi “Piafa” novērtējuši ne tikai Liepājas teātra skatītāji – tā saņēmusi raidījuma 100g kultūras balvu “Kilograms kultūras”, savukārt aktrise Agnese Jēkabsone par Piafas lomu tikusi gan pie Liepājas Kultūras balvas, gan Dienas Gada balvas kultūrā.

Skatītāju aptaujas rezultātus paziņoja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens. Vērā tika ņemts elektroniskais balsojums, balsojums teātrī, kā arī ekspertu viedoklis – kopumā par 107. sezonas veikumu tika atdotas nedaudz vairāk kā 1500 balsis.

Jau otrdien, 17.jūnijā, savu vērtējumu par sezonu izteiks arī teātra kritiķi un eksperti, Eduarda Smiļģa Teātra muzeja dārzā paziņojot šīs sezonas “Spēlmaņu nakts” nominācijas. Šogad teātru darbu vērtēja eksperti Līga Ulberte, Līvija Dūmiņa, Atis Rozentāls, Zane Radzobe un Normunds Akots.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+