×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
29. maijs, 2017
Drukāt

Liepājas teātris aicina novērtēt sezonas jauniestudējumus (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Skats no izrādes bērniem "Dželsomīno".

Liepājas Kultūras pārvalde jau desmito gadu aicina skatītājus novērtēt Liepājas teātra sezonā radītos jaundarbus, nosakot labāko sezonas izrādi, kā arī spilgtāko aktieri un aktrisi gan pirmā, gan otrā plāna lomās, LA.lv uzzināja teātrī.

Savu viedokli Liepājas teātra izrāžu skatītāji par Liepājas teātra 110. sezonu var izteikt gan interneta balsojumā ŠEIT, gan, aizpildot anketas, kas pieejamas Liepājas teātrī, tirdzniecības centrā “Ostmala” teātra kasē un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā.

Lai rezultāti būtu objektīvāki, savu vērtējumu sniegs arī pieci Latvijas teātra kritiķi. Balsot var līdz 8. jūnijam, taču rezultātu paziņošana notiks 10. jūnijā Liepājas teātrī pēc šīs sezonas pēdējās, Sergeja Zemļanska iestudētās, izrādes “Precības”.

Pagājušajā sezonā par skatītāju visaugstāk novērtēto jauniestudējumu kļuva Lauras Grozas-Ķiberes režisētā cilvēka drāma “Ziloņcilvēks”. Par labāko aktieri skatītāji atzina Egonu Dombrovski, par labāko aktrisi – Inesi Kučinsku, par labāko aktrisi otrā plāna lomā tika atzīta Anete Berķe, savukārt par labāko aktieri otrā plāna lomā tika novērtēts Gatis Maliks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+