×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
3. augusts, 2015
Drukāt

Liepājas teātris aicina uz Atvērtā teātra dienu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 9. augustā, turpinot Atvērtā teātra dienas tradīcijas, Liepājas teātris jau trešo reizi vērs durvis visiem liepājniekiem un pilsētas viesiem, aicinot iepazīt teātra aizkulises, kuras ikdienā skatītājiem nav pieejamas, LA.lv uzzināja teātrī.

Teātris būs atvērts no plkst. 11 līdz 16 (visi pasākumi šajā laikā – bez maksas), bet plkst. 18 skatītāji tiek aicināti noskatīties Sergeja Zemļanska veidoto kustību izrādi bez vārdiem “Indulis un Ārija”, kas saņēmusi trīs “Spēlmaņu nakts” nominācijas, arī nominācijā “Gada lielās formas izrāde”.

Ģimenes aicinātas teātri apmeklēt ar bērniem – mazākajiem apmeklētājiem no plkst. 11 līdz 15 būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, ko organizēs “Krāsu karuselis”. Tā kā šosezon mazajiem skatītājiem tiks iestudēta izrāde “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, bērni izrādes gaidās varēs izgatavot gan Sniegbaltīti, gan rūķīšus, gan ļaunās pamātes noburtos ābolus un citus izrādes tēlus un aksesuārus.

Iepriekšējos gados vislielāko interesi apmeklētājos izraisīja ekskursijas pa teātri gida pavadībā. Tās piedāvātas arī šogad – katru stundu no plkst. 11 līdz 15 notiks ekskursijas latviešu valodā, bet plkst. 12 teātris piedāvās stāstījumu angļu un plkst. 13 – krievu valodā. Teātris lūdz uz ekskursijām ierasties vismaz piecas minūtes pirms to sākuma.

Apmeklētāji varēs arī tuvāk aplūkot repertuārā esošo un jau norakstīto izrāžu kostīmus izstādē, kas būs ierīkota Skatītāju foajē, savukārt Šampanieša zāles fotostūrītī no plkst. 13 līdz 15 varēs nofotografēties ar teātra rekvizītiem; darbosies arī teātra kafejnīca.

“Kā ierasts, teātris sezonu uzsāks septembrī, bet esam novērojuši, ka arī vasarā skatītāji labprāt apmeklē kādu izrādi, sevišķi, ja pirms tam ir bijusi iespēja izstaigāt teātra aizkulises,” stāsta mārketinga direktore J. Skoraja. “Šogad esam izvēlējušies parādīt brīnišķīgo kustību izrādi “Indulis un Ārija”; tā kā tajā nav vārdu, bet vien kustības, izrāde ir piemērota ikvienam, arī ārvalstu tūristiem, kas šajā dienā viesosies pilsētā.”

Pēc izrādes skatītāji varēs tikties ar izrādes varoņiem – galveno lomu atveidotājiem – Mārtiņu Kalitu, Lieni Gravu un citiem – un saņemt no viņiem autogrāfus. Biļetes uz izrādi vēl pieejamas, norāda teātra literārās daļas vadītāja Zanda Borga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+