×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
19. maijs, 2014
Drukāt

Liepājas teātris dodas viesizrādēs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau trešdien, 21. maijā, Liepājas teātra pārstāvji dosies uz Vīni, lai ar režisora Konstantīna Bogomolova iestudēto izrādi “Stavangera” (Pulp People)” piedalītos vienā no vecākajiem, kvalitatīvākajiem un lielākajiem Eiropas starptautiskajiem festivāliem “Wiener Festwochen”, atgādina Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Izrāde tiks spēlētā 23., 24. un 25. maijā, savukārt otrās dienas vakarā pēc izrādes teātra pārstāvji, K. Bogomolovs un māksliniece Larisa Lomakina piedalīsies diskusiju vakarā, kurā tiksies ar festivāla apmeklētājiem un stāstīs par iestudējumu un tā tapšanu.

Savukārt uzreiz pēc tam ceļš vēl nevedīs mājup, bet gan uz Toruņu (Polija), kur festivāla “Kontakt 2014” ietvaros 28. maijā tiks rādīta šī pati izrāde. Festivāls notiek reizi divos gados un tajā tiek rādītas interesantākās Eiropas izrādes, kas tapušas šajā laikā.

Gan Konstantīns Bogomolovs, gan izrāde 2012./2013. gada sezonā ieguva “Spēlmaņu nakts” balvas nominācijās “Gada teātra izrāde” un “Gada režisors”. Iestudējumu novērtēt varēja arī Maskavas skatītāji, kad 2013. gadā tas tika spēlēts Krievijas galvaspilsētā festivāla “Zelta maska” ietvaros.

Pašlaik turpinās pārrunas par izrādes “Stavangera” (Pulp People)” viesizrādēm ar citiem teātra festivāliem, stāsta Zanda Borga, – jau oktobrī izrāde tiks rādīta Minskā.

Iestudējums, izmantojot melnā humora elementus, bezkaislīgā un skarbā manierē atklāj 21. gadsimta cilvēkus un to cik vientuļi viņi ir kļuvuši. Tā centrā ir jauna sieviete Kristīne, kas dodas uz Stavangeru, lai satiktu interneta vidē iepazītu vīrieti Odu. Viņai ir apnicis gan vīrs, gan paralizētais vīratēvs, par kuru Kristīnei katru dienu jārūpējas. Taču arī Odam ir sava pagātne, no kuras nebūs iespējams izvairīties…

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+