×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
5. janvāris, 2015
Drukāt

Liepājas teātris februārī viesosies Rīgā

Foto: Ziedonis SafronovsFoto: Ziedonis Safronovs

Skats no izrādes "Lukrēcija Bordžija".

Februārī Liepājas teātris dosies uz Rīgu, lai iepazīstinātu rīdziniekus un pilsētas viesus ar diviem iestudējumiem – laikmetīgo melodrāmu “Lukrēcija Bordžija” un pikanto “Dekamerons SPA stilā”, portālam LA.lv pastāstīja teātra literārās daļas vadītāja Zanda Borga.

Pēc franču rakstnieka Viktora Igo melodrāmas motīviem veidoto izrādi “Lukrēcija Bordžija” Dž.Dž.Džilindžera režijā varēs noskatīties 17. februārī plkst. 19 Dailes teātrī. Par šo femme fatale ir zināms tik maz, viņas vārdu apvij tumšu noslēpumu aura, baumas par neskaitāmām indēšanām un slepkavībām.

Gan viņas dzīves laikā, gan pēc nāves tiek lauzti šķēpi par Lukrēcijas personību – kas viņa īsti ir? Savas ģimenes sliktās slavas un intrigu upuris vai nežēlīga slepkava?

Lukrēciju iestudējumā atveido aktrise Signe Ruicēna, iestudējumā piedalās arī aktieri Kaspars Gods, Mārtiņš Kalita, Egons Dombrovskis, Edgars Ozoliņš, Gatis Maliks, Sandis Pēcis, Rolands Beķeris, Viktors Ellers, Kaspars Kārkliņš, Agnese Jēkabsone, Everita Pjata, Anete Berķe, Lelde Kaupuža, Ilze Jura.

Savukārt 19. februārī plkst. 19 liepājnieki pirmo reizi viesosies koncertzālē “Rīga”, kur rādīs Fejas Veldones pikantos stāstus “Dekamerons SPA stilā”. Arī šo iestudējumu Liepājas teātrī veidojis Dž.Dž.Džilindžers.

Iestudējuma centrā ir sešas sievietes, kuras Ziemassvētku laikā ierodas prestižā SPA, lai aizbēgtu no ikdienas stresa un parūpētos par savu fizisko un emocionālo labsajūtu. Tā kā SPA ir savi noteikumi (nedrīkst lietot mobilos telefonus, nav arī interneta pieslēguma), tad viņas starp nodarbībām un veselības uzlabošanas kūrēm atvēlēto brīvo laiku izmanto savu piedzīvoto stāstu stāstīšanai, vienojoties, ka viss stāstītais paliks SPA sienās. Darbs, karjera, vīrieši, mīlestība un sekss ir šo stāstu atslēgas vārdi.

Sieviešu stāstus skatītājiem stāstīs aktrises Inese Kučinska, Anete Berķe, Agnese Jēkabsone, Everita Pjata, Ilze Jura un Signe Ruicēna, savukārt viņu stāstu varoņu, kā arī SPA apkalpojošā personāla lomās iejutīsies aktieri Mārtiņš Kalita, Gatis Maliks, Viktors Ellers, Edgars Ozoliņš, Rolands Beķeris, Kaspars Kārkliņš, Sandis Pēcis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+