×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
27. maijs, 2015
Drukāt

Liepājas teātris gaida ikviena Ziemassvētku stāstu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ziemassvētki ir kopā būšanas laiks, kas saistās ar patīkamām atmiņām un izjūtām katram no mums, tāpēc šogad Liepājas teātris, sadarbojoties ar dramaturģi Rasu Bugavičuti, nolēmis jau laikus izvilināt Ziemassvētku sajūtas no saviem skatītājiem, aicinot ikvienu dalīties ar saviem Ziemassvētku stāstiem un atmiņām, portālam LA.lv pastāstīja teātra literārā redaktore Zanda Borga.

Teātris gaidīs gan stāstus par savām svētku tradīcijām, pīrāgu cepšanu, vecmāmiņas dāvinātajām zeķēm, pasaulē garšīgākajām svētku maltītēm vai jebko citu – jo savu Ziemassvētku sajūtu veidojam vien mēs paši.

Izvērtējot un apkopojot iesūtītos stāstus, tie tiks izmantoti par pamatu tradicionālā un skatītāju iemīļotā Liepājas teātra Ziemassvētku koncerta scenārijam. “Tas, kuri stāsti ir izvēlēti, iepriekš netiks atklāts, lai stāstu stāstītājiem būtu lielāks pārsteigums, savu stāstu izdzirdot tieši koncerta laikā,” piebilda Borga.

Savus stāstus var sūtīt gan elektroniski (svetkulaiks@gmail.com), gan rakstīt ar roku, iesniedzot tos teātra kasierēm (Liepājas teātrī un T/C Ostmala). Stāstiem jābūt labi salasāmiem un tie nedrīkst pārsniegt vienu A4 lapaspusi datorrakstā un divas A4 lapaspuses rokrakstā. Ziemassvētku stāstu vācelīti iespējams papildināt līdz 15. oktobrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+