Mobilā versija
+0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
6. janvāris, 2014
Drukāt

Liepājas teātris godalgoto “Stavangeru” vedīs uz Vīni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Aina no godalgotās izrādes "Stavangera"

Liepājas teātris maijā dosies uz Austriju, lai piedalītos prestižajā Vīnes festivālā “Wiener Festwochen”, ziņo teātra pārstāvji. Trīs vakarus pēc kārtas – 23., 24. un 25. maijā – festivāla apmeklētājiem būs iespējams noskatīties režisora Konstantīna Bogomolova iestudēto izrādi “Stavangera”. Gan režisors, gan izrāde šogad ieguva “Spēlmaņu nakts” balvas.

Festivāla radošā direktore Frie Leysen iestudējumu noskatījās Rīgā, kad tas tika spēlēts Latvijas izrāžu skatē, pēc tam notika gan pārrunas ar režisoru, gan teātra pārstāvjiem, līdz izrāde iekļauta festivāla programmā.

“Wiener Festwochen” Austrijas galvaspilsētā Vīnē notiek jau kopš 1951. gada un ir viens no vecākajiem, kvalitatīvākajiem un lielākajiem Eiropas starptautiskajiem festivāliem, šogad tas notiks no 9. maija līdz 15. jūnijam. Festivāla mērķis ir parādīt aktuālos mākslas procesus. Tā programmā iespējams noskatīties ne tikai teātra izrādes, bet arī dažādas dejas performances, koncertus, filmas, izstādes un tamlīdzīgi.

Pašlaik notiek vairāki dialogi arī ar citu festivālu rīkotājiem par izrādes iekļaušanu programmā, jau zināms, ka šā gada rudenī izrāde tiks spēlēta Minskā. Liepājas teātrī iestudējumu “Stavangera” iespējams noskatīties 26. janvārī un 20. martā.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+