×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
9. jūnijs, 2016
Drukāt

Liepājas teātris viesizrādēs uz Rīgu vedīs jaunākos iestudējumus

Ziedoņa Safronova foto. Liepājas teātra izrādes publicitātes foto.Ziedoņa Safronova foto. Liepājas teātra izrādes publicitātes foto.

Šajā vasarā, 12. un 13. augustā, Liepājas teātris viesosies Dailes teātrī, piedāvājot skatītājiem savus jaunākos iestudējumus, kuri pirmizrādi piedzīvoja šosezon, LA.lv uzzināja teātrī.

12. augusta vakarā skatītājiem tiks rādīta cilvēka drāma “Ziloņcilvēks”, kuru iestudējusi režisore Laura Groza-Ķibere. Tas ir stāsts par reālu vēsturisku personu – Džonu Meriku – kurš dzīvojis Viktoriāņu laikmeta Londonā un kurš sava kroplā, iedzimtās slimības deformētā ķermeņa dēļ iesaukts par Ziloņcilvēku.

13. augustā skatītājiem tiks piedāvāts iestudējums “Portreti. Vilki un avis”, kuru pēc Aleksandra Ostrovska lugas iestudējis Viesturs Meikšāns. Režisors iestudējumu veidojis kā savdabīgu portretu galeriju, vienlīdz lielu nozīmi piešķirot ikkatram lugas tēlam, līdz ar to katrs no viņiem ir gan centrs, gan veido fonu. Izrāde sastāv it kā no vairākām mini izrādītēm, kas noslēgumā saslēdzas vienotā veselumā.

Savukārt abos šajos datumos Mazajā zālē tiks spēlēta Liepājas teātra direktora Herberta Laukšteina monoizrāde “Cilvēks, kas vairās no lifta” Gaļinas Poliščukas režijā. Tas ir humora pilns stāsts par to, kā par kāda cilvēka vienīgo draugu kļūst lifts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+