Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Liepājas tiesai nodod lietu par sevišķi cietsirdīgu slepkavību (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šā gada 30. jūnijā Liepājas prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā par sevišķi cietsirdīgu personas nogalināšanu apsūdzēts vīrietis un divas nepilngadīgas personas, informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, cietušais ar vienu no apsūdzētajiem kopīgi lietoja alkoholu, kad savstarpēja incidenta laikā, apsūdzētais sāka sist cietušo. Apsūdzētais vīrietis ar kurpju auklām sasēja cietušajam rokas un kājas, un ar dvieli aizsēja muti. Tad ievilka viņu vannas istabā, kur ielika vannā un pats aizgāja.

Pēc kāda laika apsūdzētais pie cietušā ieradās ar divām nepilngadīgām personām, kuras dzīvoklī sameklēja stikla pudeli, lai varētu sist cietušajam pa galvu. Ar to apsūdzētais ilgstoši sita cietušajam pa galvu, bet, kad pudele saplīsa, pēc brīža turpināja sist cietušo ar citu stikla pudeli, kā arī atgrieza vannā ūdens krānu un lēja cietušajam virsū aukstu ūdeni. No nodarītajiem miesas bojājumiem iestājās cietušā nāve.

Turklāt viens no apsūdzētajām nepilngadīgajām personām, dažas dienas pirms izdarītā noziedzīgā nodarījuma, būdams alkohola ietekmē, savstarpēja konflikta laikā nosita kādu vīrieti.

Viena apsūdzētā persona pie kriminālatbildības saukta pēc Krimināllikuma 117. panta 2. un 4. punkta, 175. panta trešās daļas, 172. panta un pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas.

Otra apsūdzētā persona pie kriminālatbildības saukta pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas, 117. panta 2. un 4. punkta, 20. panta ceturtās daļas, 175. panta trešās daļas, 180. panta pirmās daļas.

Savukārt trešā apsūdzētā persona pie kriminālatbildības saukta pēc Krimināllikuma 117. panta 2. un 4. punkta, 20. panta ceturtās daļas, 175. panta trešās daļas un pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas.

Lieta nodota izskatīšanai Liepājas tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varēja taču atgādināt pirms cik gadiem tas notika!

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+