liepajaslauvas.lv/Ģirts Gertsons

“Liepāja/Triobet” pārliecinoši sasniedz pusfinālu 0

“Liepāja/Triobet” basketbolisti LBL čempionāta ceturtdaļfināla trešajā spēlē ar 80:60 pārspēja “Barons/LDz” un sērijā triumfēja ar 3-0.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Liepājnieki ceturtdaļfinālā baroniem ļāva iemest tikai 47, 64 un 60 punktus, ar agresīvu aizsardzību nodrošinot komfortablu uzvaru visā sērijā. Intriga radās tikai otrajā spēlē Mārupē, kuru ar precīzu tālmetienu izšķīra Andrjus Mažutis.

Arī uzbrukumā liepājnieki spelēja daudzveidīgāk, sērijas garumā atdotot par 13 rezultatīvām piespēlēm vairāk kā pretinieki. Labi palīgi bija liepājnieku leģionāri, bet līderu loma nu jau labu laiku ir vietējiem spēlētājiem, pirmkārt, Marekam Jurevičum un Laurim Blauam.

“Barons/LDz”, skaitot arī pēdējās sešas regulārās sezonas cīņas, deviņās spēlēs izcīnīja tikai vienu uzvaru. Kluba vadības izteikumi sezonas vidū, ka rezultāts tiks prasīts pavasarī, palika bez reāla seguma un uzvarām. No sezonas sākuma interesantās komandas pavasarī pāris palicis nebija nekas. Uzaicinātie ārzemnieki laukumā bija individuālisti, kas nespēj izšķirt spēļu iznākumus.

LBL čempionāta pusfinālā “Liepāja/Triobet” ar galveno treneri Uvi Helmani priekšgalā sola sagādāt grūtas dienas “VEF Rīga” komandai.

LBL čempionāta otrajā ceturtdaļfinālā “Jūrmala/Fēnikss” un BK “Jēkabpils” trešā spēle notiks 22. aprīlī pulksten 19 Lapmežčiemā.

LBL ČEMPIONĀTS

“Liepāja/Triobet” – “Barons/LDz” 80:60 (22:15, 44:33, 53:44). Blaus 19+8AB, Jurevičus 13, Zeļonis, Leimanis pa 11; Ošiņš 16, Kedzo 15, Burenko 11. Sērijā 3-0.