Liepājnieki dramatiskā spēlē piekāpjas Tartu basketbolistiem 0

Latvijas komanda “Liepājas Lauvas” sestdien Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas regulārā čempionāta spēlē izbraukumā tikās ar Igaunijas vienību “Tartu Universitāte”, piedzīvojot zaudējumu pēdējās sekundēs ar rezultātu 81:82 (22:34, 24:16, 21:15, 14:17).

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 65

Divas minūtes un 44 sekundes pirms spēles beigām liepājnieki atradās vadībā ar 81:76, tomēr priekšpēdējā minūtē mājinieki ar trīspunktu metienu starpību samazināja, bet 38 sekundes pirms cīņas beigām ar vienu precīzu soda metienu panāca 80:81. Uzvaru nesošo divpunktu metienu Tanels Kurbass realizēja piecas sekundes pirms mača beigām.

“Liepājas Lauvas” komandas rindās šajā spēlē rezultatīvākais bija Džošua Mejo, kurš guva 21 punktu, bet Mārtiņš Kravčenko izcēlās ar 18 gūtajiem punktiem.

“Tartu Universitāte” vienības labā tikmēr 22 punktus guva Mareks Doroņins.

Abas komandas savā starpā tikās arī novembra sākumā, kad “Liepājas Lauvas” savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 104:93.

Svētdien “Liepājas Lauvas” Igaunijā aizvadīs vēl vienu BBL turnīra spēli, tiekoties ar latvieša Armanda Šķēles pārstāvēto Tallinas “Kalev/Cramo” komandu, kas piektdien savā laukumā ar 69:63 pārspēja otru Latvijas klubu “Ventspils”.

BBL elites divīzijas kopvērtējumā “Liepājas Lauvas” ar divām uzvarām 11 aizvadītajās spēlēs ieņem priekšpēdējo, 11.vietu, bet “Tartu Universitāte” ar četriem panākumiem 12 mačos ieņem astoto pozīciju.