Liepājnieki pirmajā pusfinālā pārsteidz pilsētu ar rītdienu 0

Lielu pārsteigumu Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmajā pusfināla mačā ceturtdien sagādāja “Liepājas Lauvas”, kas ar rezultātu 74:73 (15:19, 18:16, 13:23, 28:15) izbraukumā izrāva uzvaru pār “Ventspils” komandu.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Kaut gandrīz visu maču vadībā atradās ventspilnieki, ļoti ievērojamu pārsvaru viņi nespēja iegūt. Pirms pēdējām desmit minūtēm mājinieki bija vadībā ar 46:58, bet pēdējā ceturtdaļā “Liepājas Lauvas” pretiniekiem lēnām tuvojās un arī sasniedza uzvaru – Džamars Jangs pazaudēja bumbu un 4,8 sekundes pirms pamatlaika beigām Džošua Mejo izvirzīja viesus vadībā.

Zīmīgi, ka pirms pēdējām sekundēm liepājnieki vadībā nebija atradušies kopš cīņas ceturtās minūtes.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 26 gūtajiem punktiem bija Mejo, bet ar 12 punktiem izcēlās Jānis Timma. Savukārt “Ventspils” basketbolistiem ar 15 punktiem palīdzēja antivaronis Jangs.

Sērijā līdz trijām uzvarām “Liepājas Lauvas” izvirzījās vadībā ar 1-0.

Kā ziņots, divās savstarpējās spēlēs regulārajā čempionātā “Ventspils” izcīnīja divas uzvaras.