Liepājniekiem sagrāve Grodņā 0

“Liepājas metalurgs” piektdien Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlē viesos ar 2:7 piedzīvoja sagrāvi pret Grodņas “Neman” hokejistiem, informē organizatori.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 170

Liepājnieku labā vārtus guva Jānis Straupe un Edgars Siksna. Pēc pirmā perioda viesi atradās iedzinējos ar 0:2, bet pēc otrās trešdaļas liepājnieki jau zaudēja ar 1:5.

Latvijas klubs piedzīvoja 22. zaudējumu 49 spēlēs un ar 78 punktiem ieņem 5. vietu turnīra tabulā. Līdz regulārā čempionāta noslēgumam liepājniekiem vēl jāaizvada viena spēle – pirmdien savā laukumā pret HK “Gomeļ”.

Jau šobrīd zināms, ka izslēgšanas spēļu turnīrā “Liepājas metalurga” pretinieki ceturtdaļfinālā būs Soļigorskas “Šahtar”.

Baltkrievijas hokeja čempionāta spēle:

*Grodņas “Neman” – “Liepājas metalurgs” 7:2 (2:0, 3:1, 2:1)

Vārtus guva: Jans Homers 2, Peters Fabušs 2, Aleksandrs Usenko, Andrejs Koršunovs, Vjačeslavs Lisičkins – Jānis Straupe, Edgars Siksna

Vārtsargi: Igors Brikuns – Jānis Kalniņš (no 40:00 Jānis Auziņš)