Mobilā versija
+1.2°C
Aldonis, Agija
Otrdiena, 28. marts, 2017
16. februāris, 2015
Drukāt

Liepājas kanālā iegāžas auto; smagi slimo vadītāju neatrod (1)

liepajaauto2

Foto - www.liepajniekiem.lv

Svētdien 15. februārī, ap pulksten vieniem dienā, Liepājā tirdzniecības kanālā netālu no Jaunā tilta iebrauca automašīna “Opel Astra”, kurā atradās 62 gadus vecs vīrietis, vēsta portāls www.liepajniekiem.lv.

Pēc aculiecinieku stāstītā, divas sievietes atstājušas automašīnu stāvlaukumā un devušās iepirkties, bet vīrietis viens palicis mašīnā. Pēc brīža mašīna iebraukusi kanālā.

Nav zināms, kas īsti notika – vai vīrietis, kurš sirga ar smagu slimību, nejauši iedarbināja mašīnu, vai arī tas noticis apzināti. Nelaimes vietā ieradās VUGD glābēji, vairākas policijas ekipāžas, neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi.

Mašīnā palikušo cilvēku meklēja ūdenslīdēji, taču tas nebija vienkārši, jo aizsala ūdenslīdēju baloni, kurus vajadzēja nomainīt. Turklāt arī ūdenslīdēji paši aukstajā ūdenī strādāja uz maiņām. Vēl vairākas stundas pēc notikušā ūdenī pazudušais cilvēks nebija atrasts.

Ap pulksten 17:00 automašīna izvilkta no Tirdzniecības kanāla, cilvēki automašīnā nav atrasti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Liepākā??

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (46)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+