×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
27. decembris, 2015
Drukāt

Liepiņš noliedz, ka Kaimiņš būtu “izstumts” no LRA Saeimas frakcijas (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.

Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Saeimas frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš noliedz, ka par pirmo 12.Saeimas neatkarīgo deputātu kļuvušais Artuss Kaimiņš būtu “izstumts” no LRA frakcijas.

Komentējot Kaimiņa iepriekš pausto aģentūrai BNS, ka Liepiņš esot darījis “visu iespējamo”, lai deputāts pamestu frakciju, LRA frakcijas vadītājs uzsvēra, ka “viņš netika izspiests [no frakcijas] un, iespējams, katrs uztver lietas savādāk”.

“Politikā nevar darboties tikai ar individuālām lietām – tikai es un mans. Jebkurā organizācijā ir dažādi viedokļi un ir jāspēj rast kompromisus. Man bija pārsteigums par atklāsmēm, kas nāca nākamajā dienā [no Kaimiņa], ka LRA nav aizstāvējusi viņu pret Ventspils mēra Aivara Lemberga izteikumiem. Viņš nekad nebija vērsies pie mums kaut vai neformālā formātā, lai to izrunātu un lūgtu kaut kāda veida palīdzību,” aģentūrai BNS sacīja Liepiņš.

Pēc paziņošanas par izstāšanos no LRA frakcijas, Kaimiņš norādīja: “Viņš [Liepiņš] darīja visu, lai es aizietu no frakcijas prom. Piemēram, satiekoties ar maniem draugiem, lai atrunātu un nodotu informāciju, lai es ietu prom no frakcijas,” viņš teica, nevēloties detalizētāk paskaidrot šo informāciju.

“Es nesaprotu tos cilvēkus, kas viņam ir pazīstami. Es negribētu sākt komentēt tāda veida runas, jo tam nav nekāda jēga. Ja cilvēki ir nobrieduši un nākuši politikā kaut ko darīt, tad ir jāspēj iekšējās lietas izrunāt. Emocijas vajag, lai būtu izteiksmīgāka forma, bet tās nevar būt visam pamatā,” sacīja Liepiņš.

Viņš arī pieļāva, ka Kaimiņš varētu būt aizvainots par to, ka netika paņemts līdzi pie Valsts prezidenta uz jaunās valdības veidošanas pārrunām.

“Tās nebija nekādas slepenās sarunas. Diemžēl nevarēja pie Vējoņa aiziet visi deputāti. Tur nebija nekāda zemteksta, bet saprotu, ka puisis pameta frakciju personīga aizvainojuma vadīts,” teica LRA frakcijas vadītājs.

Vienlaikus Liepiņš pauda aizdomas, ka Kaimiņam varētu būt uzradušies kādi jauni “padomdevēji” kontekstā ar viņa nekonkrēti izteikto vēlmi iesaistīties jauna politiskā spēka veidošanā.

“Man ir sajūta, ka viņam ir kaut kādi jauni padomdevēji uzradušies. Nevēlos publiski paust savas aizdomas par to, kuri varētu būt šie cilvēki. Manā rīcībā nav tādu pierādījumu, bet saliekot to puzli kopā, tad ne jau viņš viens veido to jauno partiju,” pauda LRA frakcijas līderis.

Liepiņš informēja, ka jau iepriekš ir piedāvājis Kaimiņam iestāties kādā no LRA veidojošajām partijām.

“Viņu darbam LRA virzīja “Apvienība iedzīvotāji” no Ikšķiles. Ar šo organizāciju LRA bija sadarbība. Bet tad es sapratu, ka viņš nebija vienojies par sadarbību ar šo apvienību. Tad man pašam bija jautājums, kā arī citiem LRA biedriem – ko tādā gadījumā Artuss pārstāv? Ja tu esi tikai viens cilvēks, tad tas ir forši, bet tomēr ir jārespektē tie cilvēki, aiz kuriem stāv desmiti un simti citu cilvēku. Ja tu esi ienācis mājās, tad pieņem arī kaut kādus tās mājas noteikumus (..) Jautājums ir par to, cik viņš dziļi tiešām tajā lietā [politikā] ir. Vai tā ir tāda vēlme būt uz skatuves, lai saņemtu aplausus, vai tam ir pamatā doma tomēr panākt kaut kādas izmaiņas,” retoriski Liepiņš.

Jau ziņots, ka 12.Saeimas deputāts Kaimiņš izstājies no Latvijas Reģionu apvienības Saeimas frakcijas.

Kaimiņš strādā Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā, Korupcijas novēršanas apakškomisijā, kā arī Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības lietu komisijā.

Kaimiņš paziņojumā medijiem pauda kritiku LRA par atbalstu Solvitas Āboltiņas (“Vienotība”) kandidatūrai, politiku bēgļu uzņemšanas jautājumā un citiem jautājumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Liepiņš “varonīgi” izplatīja anonīmus komentārus
  par Kaimiņu daudzos eksemplāros ar dažādiem nikiem ?
  Vai tad nē ?

 2. by by LRA... jūsu laiks beidzies Atbildēt

  LRA kā politiskas prostitūtas centās pielīst Vienotības korumpētajam grupējumam atbalstot tās kandidāti – melīgo Lapsu lai tik tiktu tuvāk pie siles. Tāpat kā politiska prostitūcija it tas ka LRA pievienojās tautas nodevējiem no Vienotība aicinot migrantus/teroristus Latvijā nobalsojot par to uzņemšanu. Bez Kaimiņa LRA tagad ir absalūta nulle bez vēlētāju atbalsta un tautas nodevēji kas piekrita migrantu uzņemšanai. diemžēl.

 3. par pedagogiem ļauts strādāt 58 iepriekš sodītām personām- ari Liepinam?

 4. Ja runā atklāti:bez Artusa ši partija nebūtu tikusi saimā,arī ar Bondaru,nemaz nerunājot par Liepiņu.Bet Kaimiņam pašam jāmainās,ja viņš grib palikt politikā.Gaiļa sindroms jāmet malā,jākļūst pieaugušākam,gudrākam.Cīnītājs nekad neuzvarēs ar plātīgumu,ārišķību.

  • Kaimiņš ir aktieris, šaušpilers, viņš bez ārišķīgiem efektiem nevar. Un visur redz sevi galvenajā lomā. Politikā valda citi paņiemieni, te nevar paust bez gala savu personīgu viedokli – jāiet komandā. Labāk lai vispār tavu viedokli neviens nezina.

Draugiem Facebook Twitter Google+