Mobilā versija
-1.9°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
14. novembris, 2014
Drukāt

Liepiņu apstiprina lidostas “Rīga” vadītāja amatā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” (lidosta “Rīga”) valdes priekšsēdētāja amatā piektdien apstiprināts Andris Liepiņš, bet valdes locekļa amatā iecelts Ilmārs Upenieks, par lidostas kapitāla daļu turētājas Satiksmes ministrijas (SM) nolemto informē SM.

Jau ziņots, ka šonedēļ SM pieņēma lidostas valdes priekšsēdētāja – Alda Mūrnieka un trīs valdes locekļu  – Olitas Augustovskas, Anda Damlica un Raimonda Rožkalna – atlūgumus, pusēm savstarpēji vienojoties.
 
Saskaņā ar esošajiem uzņēmuma statūtiem lidostas valdē darbojas pieci valdes locekļi. Lai nodrošinātu lidostas valdes nekavējošu lemtspēju un rīcībspēju, tās sastāvā nepieciešami ne mazāk kā trīs valdes locekļi.
 
Tā kā lidosta “Rīga” ir arī paaugstinātas drošības objekts un tās valdes locekļiem ir nepieciešams saņemt pielaidi valsts noslēpumam, SM pirms valdes locekļu apstiprināšanas vērsās Drošības policijā, lai pārbaudītu potenciālo valdes locekļa amata kandidātu atbilstību prasībām.
 
Liepiņš lidostas vadītāja amatā apstiprināts, ņemot vērā viņa zināšanas un izprati par aviācijas nozari, kā arī pieredzi nacionālās lidsabiedrības “airBaltic” padomes vadībā, un darbu valsts pārvaldē, strādājot par Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieku.
 
Savukārt Upenieks kompānijas valdē iecelts, ņemot vērā viņa ilgstošu pieredzi vairāku uzņēmumu vadībā, kas strādā starptautiskajā tirgū, kā arī zināšanas finanšu vadībā. Upenieks ir ieguvis Vadības maģistra grādu (Executive MBA) Rīgas Biznesa skolā.
 
Kā jau iepriekš informēts, tad vienlaikus valdes sastāvā darbu turpina līdzšinējā valdes locekle Ilona Līce.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Septembŗa sākumā ielidoju Rīgā. Nekur neredzēju norādi uz bagāžas nodaļu. Ierēdņi mani sūtīja lejā un augšā. Nekur nekādu zīmju. Maldījos. Beidzot kāds tiko ielidojis pilots teica, lai sekojot viņam. Šo problēmu vajadzētu novērst. Visos pasaules lielākos lidlaukos ir “Luggage” norādes.

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+