Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
14. novembris, 2014
Drukāt

Liepiņu apstiprina lidostas “Rīga” vadītāja amatā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” (lidosta “Rīga”) valdes priekšsēdētāja amatā piektdien apstiprināts Andris Liepiņš, bet valdes locekļa amatā iecelts Ilmārs Upenieks, par lidostas kapitāla daļu turētājas Satiksmes ministrijas (SM) nolemto informē SM.

Jau ziņots, ka šonedēļ SM pieņēma lidostas valdes priekšsēdētāja – Alda Mūrnieka un trīs valdes locekļu  – Olitas Augustovskas, Anda Damlica un Raimonda Rožkalna – atlūgumus, pusēm savstarpēji vienojoties.
 
Saskaņā ar esošajiem uzņēmuma statūtiem lidostas valdē darbojas pieci valdes locekļi. Lai nodrošinātu lidostas valdes nekavējošu lemtspēju un rīcībspēju, tās sastāvā nepieciešami ne mazāk kā trīs valdes locekļi.
 
Tā kā lidosta “Rīga” ir arī paaugstinātas drošības objekts un tās valdes locekļiem ir nepieciešams saņemt pielaidi valsts noslēpumam, SM pirms valdes locekļu apstiprināšanas vērsās Drošības policijā, lai pārbaudītu potenciālo valdes locekļa amata kandidātu atbilstību prasībām.
 
Liepiņš lidostas vadītāja amatā apstiprināts, ņemot vērā viņa zināšanas un izprati par aviācijas nozari, kā arī pieredzi nacionālās lidsabiedrības “airBaltic” padomes vadībā, un darbu valsts pārvaldē, strādājot par Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieku.
 
Savukārt Upenieks kompānijas valdē iecelts, ņemot vērā viņa ilgstošu pieredzi vairāku uzņēmumu vadībā, kas strādā starptautiskajā tirgū, kā arī zināšanas finanšu vadībā. Upenieks ir ieguvis Vadības maģistra grādu (Executive MBA) Rīgas Biznesa skolā.
 
Kā jau iepriekš informēts, tad vienlaikus valdes sastāvā darbu turpina līdzšinējā valdes locekle Ilona Līce.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Septembŗa sākumā ielidoju Rīgā. Nekur neredzēju norādi uz bagāžas nodaļu. Ierēdņi mani sūtīja lejā un augšā. Nekur nekādu zīmju. Maldījos. Beidzot kāds tiko ielidojis pilots teica, lai sekojot viņam. Šo problēmu vajadzētu novērst. Visos pasaules lielākos lidlaukos ir “Luggage” norādes.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+