×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
23. janvāris, 2018
Drukāt

Liepnieks: Kaimiņš grauj parlamenta un valsts prestižu (15)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

“Es uzskatu, ka Kaimiņa kungu vajag sodīt. Kaimiņa kungam ir sava metode, un viņa metode viņam ir labi palīdzējusi – iekļūt Saeimā un citādi. Bet tas grauj parlamenta un valsts prestižu. Domāju, ka tam nebūtu vieta normālas, attīstītas sabiedrības parlamentā,” polittehnologs Jurģis Liepnieks apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam (“KPV LV”) piešķirto sodu par Ētikas kodeksa pārkāpumiem.

J.Liepnieks raksturoja A.Kaimiņa uzvedību kā vulgāru: “Viņa metode ir agresīva vulgaritāte, līšana cilvēku privātajā telpā, visāda aizskaršana un čakarēšana.” Polittehnologs uzskata, ka šī metode A.Kaimiņam palīdz, jo atbilst tam, ko sagaida viņa vēlētāji. “Skaidrs, ka tas viss lieliski strādā uz klikšķiem. Jo Kaimiņa kunga vēlētājs jau negaida, ka Kaimiņa kungs kļūs par premjeru. Viņš gaida, ka viņš pačakarēs tos kretīnus! Viņi ir pelnījuši, lai viņus pamoka! Kaimiņš pilda šo solījumu saviem vēlētājiem,” skaidroja J.Liepnieks.

Tomēr J.Liepnieks norādīja, ka A.Kaimiņa uzvedība ir jāsoda, jo tā grauj parlamenta prestižu. Viņš ir pārliecināts, ka Saeima, sodot šādu rīcību, rīkojas pareizi: “Tas, ka Saeima mēģina pret to iebilst un pretoties, ir normāli, un tā vajag darīt. Principā Kaimiņa kungs ir kā tāds slikti audzināts bērns. Tāda ir tā spēle. Es domāju, ka viņa ir pareiza un Kaimiņa kungu vajag saukt un sodīt.”

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Liepnieks uzlabos!

 2. Beidzot kāds gudrs cilvēks pasaka, ka Kaimiņš ne tikai jāsoda bet jāpadzen no Saeimas pavisam.!

 3. Tas ir labi, ka to pasaka gudri cilveki. Kaimiņš tiešām ir kauns Saeimai.

 4. Ar ko nodarbojas Liepnieks pats,kurš ne grauj,ne būvē?

 5. Būtu Saeimā vairāk tādu Kaimiņu,nebūtu nekādas valsts nozagšanas!

  • Vēlētāj, vai Tu tiešām visā nopietnībā tā domā?! Esmu ļoti zemās domās par Liepnieku (gudrs, bet bez morāles), taču viņa teiktais par Kaimiņu ir “kā kulaks uz acs”. Diez vai cerības uz Latvijas glāb;sanu vajadzētu saistīt ar tādu prastu ākstu.

 6. Valsts vai oligarhu prestižu,Liepniek? Atbildēt

  To var salīdzināt tikai ar Francijas karaļa Luija XIV teikto:”Valsts-tas esmu es!” Tāpēc tos,kas iedrošinās oligarhiem uzdot netīkamus jautājumus,ir bargi jāsoda!

 7. Glumais pakalpiņš. Atbildēt

  Smadzeņu zombētāj, Liepniek, tev nav tiesības vērt vaļā savu melīgo muti, jo esi politiskās varas un oligarhu pakalpiņš. Visi tavi izteikumi ir vērsti zagļu aizstāvībai, tātad neobjektīvi. Kaimiņu vērtēju daudzas reizes augstāk kā tevi. Kādas tev tiesības nosodīt Kaimiņu par to,ka viņš iestājas vēlētāju pusē, bet tu esi pret .

 8. Kaimiņš ir tikai korupcijas sapuvušo politiķu spogulis – te OIK 1, jau OIK 2 tiek veidots, te riepu kalni, te ceļmalas ar pudelēm, te Parex afēra. te E veselības vanckars, te 3 A prokuroru, prezidentu vēlēšanas, te… un tā tālāk – pat kuģis tajā Pāvilostas krastā kā korupcijas piemērs.

 9. Kas parlamentu grauj vairāk – Kaimiņš vai tie 99 dižzagļu pakalpiņi? Domāju, ka tie 99, un viņi paši to ļoti labi saprot. Nīkuļi!!!

 10. Cik pats nepatīkams. Atbildēt

  Es domāju, ka Šķēles sulainim Liepniekam jau sen bija jāsēž būrī tāpat kā visiem oligarhiem. Pretīgi klausīties šo pašauto liepas stabuli. Visiem vecās partijas sistēmas darboņiem ir ļoti bail no jaunajiem politiķiem, jo zin,ka tad tiks sagrauta vēl joprojām pastāvošā partijas sistēma, kura ir iznīcinājusi mūsu valsti, par nabagiem pataisījuši savu tautu un trimdā izsūtījuši vairāk kā kādreiz uz Sibīriju. Liepniek,tavs un tavu kungu laiks iet uz beigām !!!!

 11. Vai tas ir Kaimiņš kas grauj, jeb Lembergs, Ždanoka, Mamikiņš, Ušakovs un tamlīdzīgi?

 12. Ši valdība ar saviem valsts izzadzējiem savu prestižu ir jau sen sagrāvusi !

Draugiem Facebook Twitter Google+