×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
3. janvāris, 2013
Drukāt

Liepnieks taisīs saldo pīrādziņu

Foto - LETAFoto - LETA

Cauri sniegputenim pie mums nokļuvusi vēsts, ka par kučieri uz žurnāla “Playboy” bukas iecelts pazīstamais Jurģis Liepnieks, un amerikāņu ilustrētā mēnešraksta galvenā redaktora zīmulis beidzot nonācis tā kunga rokās, kurš prot to virpināt.

 

Nezinām, vai Jurģis pats lūdzis darbu Hjū Hefneram vai darbs uzmeklējis viņu, bet iepriekš man “Playboy” latviskā kopija nepatika. Tā nelikās pēc pēdējās modes šūta, bet veco izdevēju mūždien pielāčota ar taisnošanos, cik izdevums esot līdzsvarots, pilsonisks un analītisks un nepavisam nelīdzinoties parastam seksžurnālam spricētājiem. Bet, ja lasītājs bohēmietis pasniedzies pēc kiosku augstākajos plauktos noglabātās glīti iesaiņotās lasāmvielas, viņš tomēr vēlas, lai galvenais varonis būtu skaistule, nevis pats žurnāls ar nostāstiem par tajā atrodamiem zelta kviešiem un citiem dārgumiem. Pēc pensiju ministres viesošanās varēja gaidīt atvainošanos, ka nākamā numurā žurnāls mainīs nosaukumu, iznāks kā “Veselība” un sniegs padomus, kā pareizi lietot radio izreklamētās zāles, kuru sastāvā ir plūmes, vīģes un senna.

Arī ar modelēm nebija kārtībā. Jau Miervaldis Birze zināja teikt, ka kaila sieviete seksžurnāla lapā nemūžam nenoveco un ir aizvien kārdinoša. Bet būtu taču parādījuši to daili! Tā vietā daudzas pozētājas saģērba adītās jakās, kaut gan īstai fotomodelei mugurā nedrīkst būt nekas vairāk par šallīti. Ak vai, šo kaķenīšu vienīgais uzdevums ir gadu gadiem uz bildes rotāt krāvēju brigādes ģērbtuves sienu, bet tā nobildētas diez vai klaidonis viņas izvēlētos par ceļabiedrēm uz stundu!

Praktizējošais filosofs Jurģis toties mīlu dzēris pilniem malkiem un vēl nevar atdzerties. Viņš būs reizē maigs un dedzīgs pret modelēm, pat no vēsas lāstekas izvilinot augļiem pilnas vāzes vijīgumu fotoattēlā.

Slidenās preses stūrīti Jurģis iekārtoja jau uz savu roku izdotajā dēku stāstu kanālā “Puaro”, taču tā vēl bija efejām pārāk aizaudzēta lapenīte, salīdzinot ar smalko, plašo salonu, ko redaktors Liepnieks atvērs amerikāņu žurnālā.

Uzkalpojies arī cits “Puaro” publicists Nils Sakss, jo esot žurnāla “Tava Rīga” šefredaktors. Pēdējā pastkastē iekritušajā numurā tur viss bija rakstīts par apkuri. Saksam drīzāk būs piešķirta neliela pensija, nevis Liepnieka vitrāžai pielīdzināms paaugstinājums, jo to, kas rakājas pa oglēm, nevienas baltas rokas neslēgs savās skavās.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+