×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
20. jūnijs, 2017
Drukāt

Liepnieks: Trukšņa pārvēlēšana ir jocīga un neticama (15)

Foto - LETAFoto - LETA

Gatis Truksnis

“Es zināju, ka socioloģija Jūrmalā bija Trukšņa kungam labvēlīga, bet tas tomēr likās tik jocīgi. Tas, ka viņš tik pārliecinoši uzvarēja ar tik jaunu un īpatnēju kampaņu, ir pilnīgi neiedomājami,” polittehnologs Jurģis Liepnieks apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot Gata Trukšņa pārvēlēšanu Jūrmalas mēra amatā.

Liepnieks raidījumā pauda savu izbrīnu par to, ka Trukšņa kampaņa bijusi veiksmīga, neskatoties uz divkosīgo lozungu. “Iedomājaties, jūs esat pirms pāris mēnešiem arestēts, visi runā, ka jūs esat alkoholiķis un no tā ir veselības problēmas. Tu vēl arī esi tāds mīkstais, respektīvi, kad policisti atnāk kratīt, tu noģībsti. Un pie visa šī fona tu uzliec lielu, lielu lozungu – “Labi iesāktais jāturpina”. Un lūk! Pārliecinoša uzvara!” uz ironiju norādīja polittehnologs.

Liepnieks uzskata, ka Trukšņa kampaņas stratēģija bija visai īpatnēja. “Tur ir, ko pētīt. Pirms četriem gadiem tā vēl īsti nevarētu – pilnībā ignorēt tradicionālos medijus, tādu vides reklāmu taisīt. Tā nedara neviens,” raidījumā izteicās Liepnieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Nu ko tur brīnīties – spēku pārbaude gaidot Saeimas vēlēšanas – iznāks Saskaņa un ZZS valdība ar Vējoni pie Kremļa vārtiem ar lūgumu pēc maizes un sāls…?

 2. nekā jocīga, Liepnieka kungs, ja nu vienīgi nesaskaņā ar Jūsu iedomāto viedokli. Notikumi pasaulē nekad nav risinājušies “loģiski” un tā arī neattīstās. Pastāvēšanas pamatā ir pašregulējošs līdzsvars un tā nodrošināšanai notiek “aplamības”, kas ar laiku izrādās vienīgais vēsturiski optimālais risinājums.

 3. VAI ZZS NEMAZ NEJUTAS NOKAUNEJUSIES,VINIEM JAU LAIKAM TAS PIE VIENAS VIETAS.MUSU PREZIDENTELS ARI NAK NO TAS PASAS SUGAS,LEMBIS JAU VINU IELIKA ,LAIKAM CITS NEBIJA PA ROKAI .

 4. Daudziem, bet ne visiem, ir SKAIDRS,KAS IR BRIGMANIS!? Būtu jābrīnās, ka viņš ar savu ZZS nemeklētu politisku spēku, kuram ir vairākums VIENALGA KUR, lai tikai tiktu pie VARAS! Esmu teicis jau sen, ka ZZS regulāri ir jaucis gaisu varas gaiteņos un bremzējis Latvijas valsts attīstību. Nelielu augšupeju izjuta laikā, kad viņi bija opozīcijā, jo valdība un Saeima darbojās BEZ LEMBERGA UN ZZS ”GUDRĪBĀM”!!!!!!!!! Tagad ZZS atkal ir zirgā – premjers Kučinskis, prezidents Vējonis…. Pats ZZS brāļojas ar SC un NU JAU KOPĪGI LĒNĀM ”URBJ” ALIŅU UZ VARAS SAGRĀBŠANU LATVIJĀ!?? TAS NOTIKS, JA VIŅU SIMPĀTIJAS – VĒLĒTĀJI – TURPINĀS” SMADZEŅOT UN DARBOTIES” KĀ LĪDZ ŠIM! BRIGMANIS UN SC LĪDERI IR IEMĀCĪJUŠIES RUNĀT ATBILSTOŠI SAVAM ELEKTORĀTA DOMĀŠANAS STILĀM UN NEKĀDOS STŖĪDOS VAI NETĪRĀS VEĻAS MAZGĀŠANAS PROCESOS NEIESAISTĪTIES, PUBLISKI NEPLĀTĪTIES AR SAVĀM “ĶĻŪDĀM”!? ŠIS CEĻŠ NES AUGĻUS – PAR VIŅIEM BALSO ARVIEN JAUNI VĒLĒTĀJI !?? Arī žurnālisti viņus LIEK SVĒTĀ MIERĀ, JO TIEK ANGAŽĒTI LIKTIES VIRSŪ LATVISKAJĀM PARTIJĀM, KAS GAN ZZS, GAN SC LĪDZ ŠIM IZDODAS ĻOTI LABI! Pie visa notiekošā paši vien esam vainīgi, jo neesam ar ANALĪTISKU domāšanu, ar NELOKĀMU attieksmi pret notiekošo un NEREDZAM SAVAS VALSTS NĀKOTNI PĒC VISA ZZS UN SC NEMITĪGĀS, PACIETĪGĀS, SEVI SARGĀJOŠĀS VIRZĪŠANĀS UZ MĒRĶI – LATVIJAS PIEVIENOŠANAS KRIEVIJAI ( JĀ, jo latviešu bērni dzimst mazāk nekā krieviski runājošo bērni! 2) jau tagad esam mazākumā, ZZS NERŪPĒJAS PAR LATVIJAS LAUKIEM, kur bija potenciālais latvisko partiju vēlētājs).

 5. Truksnis izskatās bidē kā no melnādaino gangsteru bandas bandas- ķēdes( mēra atribūts) un saulesbilles.
  😀

 6. mazs rozā lopu vagonīt's Atbildēt

  Ko brīnaties, mīlīši? Kopīgiem spēkiem esam ļāvuši izveidoties jaunam gana bezkaunīgam “aristokrātu” slānim, kas nu mūs valda un valdīs, kamēr kāds apvērsums vai importa zaļie vīriņi šos nepieliks pie sienas …

 7. Kolaborantu partija…. kolonistiem līdzskrējēji

 8. ja paskatās uzņēmumus kas reģistrēti jūrmalā,tad nekādas boļķēšnas neizbrīna.
  būtu atcēlušie iebraukšanas maksu ,pieklājības pēc

 9. Nekā jocīga tur nav! ZZS bloķējās ar “Saskaņu”, lai nelaistu NA pozīcijā. Vecie komunisti zina, ko ēduši
  un grib valdīt mūžīgi! Tomēr nekas nav mūžīgs, arī Jūrmalas domē!

 10. ”Liepnieks: Trukšņa pārvēlēšana ir jocīga un neticama.”
  Cik naivi – tur jau tā spalvainā roka , kas satuvina ZZS ar Saskaņu. Viss kārtībā un nekādu protestu pat no ZZS funcionāriem. Lasi vienkāršāt – pārbaude pirms Saeimas vēlēšanām un pēc ar Saskaņu + ZZS valdībā.

 11. Fenomenāli!!! Beidzot taču Zaļzemnieki tikuši klāt pie lielās siles kopējā vienotībā ar saaskaniešiem!!! Supper ! Tagad varēs vienotā frontē zagt !

 12. Rīt Jēkabpilī drošivien vairs neatliks mēra vēlēšanas,bet vai spēlu zāļu bārdainis uzvarēs? To rādīs cilvēku goda prāts,vai mēs gribam bedrainas ielas un pilnu pilsētu ar azartspēļu zālēm,vai sakoptu pilsētu bez mafioziem!

  • Man prieks, ka azartspēlmanis Bārda Jēkabpilī tagad ir nulle. Ceru, ka sāks cilāt arī šī shēmotāja naudas kāšanas shēmas 20 gadu garumā.

 13. Neatbalstu nu ļoti zaļo trubas zemnieku vienošanos ar “Saskaņots ar kremli” grupējumu.Bet ne jau pumpainajam jefiņam par to spriest.

 14. dzīves anekdotes Jūrmalā.Vai uz ilgu laiku!!?

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Politiķi laukos zvejo balsis

Tuvojoties 13. Saeimas vēlēšanām, deputātu kandidāti dodas biežākās vizītēs pie Latvijas vēlētājiem uz novadiem.

Vai jums ir bažas, ka novecojusi aparatūra medicīnas iestādēs var apdraudēt veiksmīgu jūsu ārstēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+