Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
13. septembris, 2016
Drukāt

Liepupes pagastā degusi dzīvojamā māja lielā platībā

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs attēls

Lielākais ugunsgrēks pirmdien bija izcēlies Salacgrīvas novada Liepupes pagastā, kur ar atklātu liesmu dega divstāvu dzīvojamā māja 170 m2 platībā, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst. 14.49, bet plkst. 19.36 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 16.11 VUGD saņēma izsaukumu uz Aizputes novada Lažas pagastu, kur 3 ha platībā dega labības rugāji. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 17.31.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji steidzās palīgā vairākiem nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem. Valmierā glābēji nocēla no koka kaķi, kurš saviem spēkiem nespēja nokļūt lejā, bet Olainē izcēla kaķi no ventilācijas šahtas un nodeva saimniekam. Savukārt Tukuma novada Irlavas pagastā ugunsdzēsēji glābēji izcēla kanalizācijas akā iekritušu suni.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 32 izsaukumus – 7 uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (16)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+