Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
7. oktobris, 2014
Drukāt

Liesma Markova saņem balvu par “Bangerta villas” restaurāciju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nominācijā "Gada būve kultūrā 2014" apbalvojumu izpelnījusies Bangerta villas atjaunošana.

Nedēļas nogalē, 4. oktobrī, arhitekte Liesma Markova saņēma “Gada balvu dizainā 2014” nominācijā “Interjera dizains” un atzinību nominācijā “Sabiedrisko telpu interjers” par darbu pie Kuldīgas novada muzeja ēkas interjera restaurācijas un rekonstrukcijas projekta, portālam LA.lv pavēstīja Kuldīgas novada muzeja Mārketinga un izglītības nodaļas vadītāja Krista Jansone.

Ēkas atjaunošanas process noslēdzās šī gada pavasarī, ļaujot vēsturiskajai “Bangerta villai” atgūt tās sākotnējo spožumu un vienlaikus pielāgojot telpas mūsdienīgām muzeja vajadzībām, norādīja Jansone.

Gada balva dizainā 2014 ir Latvijas Dizaineru savienības organizēts valsts mēroga konkurss dizaina profesionāļiem. Tas tiek rīkots jau septīto gadu, konkursa mērķis ir veicināt dizaina attīstību, izpratni par tā nozīmi kultūrā, tautsaimniecībā, vides kvalitātes un dzīves labklājības uzlabošanā.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+