×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. oktobris, 2014
Drukāt

Egils Līcītis: “Saskaņai” balsu nekad nebūs tik daudz, kā gribētos (11)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš

Sociāldemokrātiskā “Saskaņa” (SS) tā vietā, lai atslābinātos un gūtu baudu par ietikšanu 12. Saeimas opozīcijas matračos, visu laiku kunkstēja, ka cilvēki žmiegušies dot tik daudz balsu, kā viņugad “SC”, un trūkstošās tagad grib aizlienēt no citiem. Lai saritinātu atpakaļ vēlēšanu rezultātus, viena politiska partija iztaisās par vēlēšanu revīzijas komiteju un apgalvo, ka sagrābstījusi 25 potenciālus lieciniekus par balsu pirkšanu Latgalē un savākusi “pietiekamu pierādījumu bāzi”, ka balsu maluzvejnieki darbojušies. Piepūtušies aiz lepnības, ka lieta likta uz Temīdas svariem, saskaņieši bičo taisnību Augstākajā tiesā. Dep. Elksniņš, kam pavisam sakāpis bēniņos vai kuram arī garšojis, un kurš klunkšķi vēlēšanu eliksīra ierāvis veldzītei, augstprātīgi tomēr vēl atstāj Augstākās tiesas kompetencē galīgā lēmuma pieņemšanu, bet jūtams, ka pēdējā instance ir viņš pats, kamēr tiesa tāda kā galdniecība, kur tēsīs pēc sūdzībkaļa Elksniņa rasējuma.

Vai tik čaļi nebūs salauzuši malku. Politiskiem špicbukiem gribētos tiesneša prātiņu iegrozīt uz to pusi, kur viņiem vajadzētu, bet nevajag pazemot Latgales cilvēkus, ka tos tūkstošiem pie urnām ar naudu un pusstopu veduši, nevis paši gājuši ar vēlētāja siltumenerģiju. Vēlēšanas visā Latvijā ir svētki, un brandavīns piepas svētkos – kaut pacelt glāzīti, ka “Saskaņai” atkal esam spējuši iedot štoperi! Uz savu roku veiktā “izmeklēšanā” SS advokātiem radies šķietamības efekts, ka – protams! – dep. Zaķis ir tas, kura vilnas pārstrāde tūliņ notiks, un kreisajiem atvērsies papildvietu ādere parlamentā, bet kaut nebūtu jāviļas un pašiem sūdzētājiem nepieliek kādu mērkoku. SS, kam pavisam greiza, ne ideāla figūra, nebūs tie, kas atnesīs tiesiskumu. Zaķis teica – viņam Latgalē īpašu reklāmu nevajag, lai sāktos balsu lapkritis. Es nezinu, cik daudz labo darbu “Saskaņa” uzrādīs, lai viņus steigtos atbalstīt. Man liekas – necik.

Kas notiek? Nepietiek, ka “Saskaņas” politiķi maisījušies pa kājām drošības dienestu izmeklēšanai, pratinājuši cilvēkus, un viņi vēl izdara spiedienu uz tiesu? Tā ir staigāšana pa naža asmeni, un, ja arī liecības izspiestas, liecinieki salasīti, ir apšaubāmi, ko viņiem piekodināts runāt un vai “pierādījumu bāze” nav izzīsta no pirksta? Diez vai tiesai jāņem vērā viss, kas “Saskaņai” spokojies un ka to kā faktu pasniegušas divas frizieres. Tādā pašā manierē man visi Ločmeļi, Keiši un Supes piekritīs liecināt un ar divi pirkstiem uz Bībeles zvērēs, ka SS cilvēki bez atpazīšanās zīmēm uz formām vazājušies no mājas uz māju, situši cilvēkus, spīdzinājuši latgaliešus ar knīpstangām, lai dabūtu par lūpām atzīšanās vārdus. Simti apstiprinās, ka suņi gaudojuši, pat mirēji uzcelti no gultām, un buļļi gribējuši badīt, kad apkārtložņas un glūnekļi uzradušies. Viņi čamdījuši cisumaisus, vai nav aizbāzts biļetens ar Zaķa vārdu, ķērušies sievietēm pie brunčiem, un meitas latgaļi slēpuši kūts­augšā. Sirotāji pieprasījuši schnaps, ļurļaku, olas, speķi, sardeles un kļockas, cik lien. Pseidoizmeklētāji lai taisnojas, ka viņi tikai veikuši “publiskas darbības” un nevilšu iegāzušies bedrē, ko citam rakuši.

Žēl, ka latgaliešiem jāpiedzīvo Āfrikas cūku mēris, bet tagad vajā Kremļa projekta sērga – pārdevāt balsis, a, ko? Kaut tie Čortokā aizpeldētu.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. var tikai pabrīnīties, ka saskaņieši tik ātri aizmirsuši savus sastrādātos vēlēšanu darbus….. diez kur radusies paruna – ka savā acī baļķi neredz, bet otra…?

 2. Par dažām balsim vajadzētu samazināt!

 3. Līcīti, ārstē galvu, ārstē galvu. Tavai jenotībai balsis kā vienmēr nepietiek, jo ir jāpērk!

 4. cik riņķī klausies un skaties …, SC ir slēpta komunistu partija. Jautāsiet kāpēc? Tāpēc, ka viņi melos jebko, lai tiktu pie varas. Kad tiek pie varas tad izdod par valsts naudu Latvijai nelojālas grāmatas, tirgo nelegālas cigaretes, sasit dārgus džipus un mēģina izkrāpt apdrošināšanu. Par iešanu pie uzvaras pieminekļa viņiem uzdāvina dārgu džipu. Iet balsot pret latviešu valodu, kā vienīgo Latvijas valsts valodu, apstrīd vēlēšanu rezutltātus, un meklē lieciniekus, kas atgādina lietas safabricētību un vēlēšanos graut Latvijas valsts demokrātiksos pamatus, Nacionālās bibliotekas projektu nosaucot par stulbu un ejot 9. maijā pie uzvaras pieminekļa izklaidēties kopā ar nelaimīgajiem, kuriem nav darba un nav īsti saprašanas ko darīt, kad tiek aizklapētas ciet pēdējās padomju laika rūpnīcas kurās pie darba galda varēja strādāt ar 4 klašu izglītību…

 5. Ja balsi,lai sakompromitētu Zaķi, SS varējuši pirkt par piecīti vai desmitnieku,tad cik maksāts šiem viltus lieciniekiem? Domāju,desmitnieks ir par maz šādam riskam,lai pats liecinieks nenograbētu uz nārām.

 6. SC ušakovs = SS Gebels Atbildēt

  24 uzpirkti liecinieku kas pat nezina par ko un kur balsoja 🙂

  Kā redzams Salašņu Cents darbojas Putlerfašistu propagandas interesēs.

  Svētā Govs Ušakovs un Elksniņs, Vai vienkārši pērkamie Putlerfašisti.

 7. Vēlēšanu novērotāja Atbildēt

  Pirms 4 gadiem,kad vēlēja Saeimu,tad uz Jelgavas 1.ģimnāzijas vēlēšanu iecirknī ar autobusu vairākkārt veda cilvēkus.Viņi teica,ka vēlēšot par Saskaņas partiju un pēc vēlēšanām viņus cienāšot.Tādēļ toreiz tur daudz nobalsoja par saskaņiešiem,Vai tā nebija balsu pirkšana?

 8. Egil, sameklē labu galvas ārstu (ARS, veselības centrs 4) un atrādies. Steidzami.

 9. Urbans pats padomju kara vaterāniem no vēstniecības zaļos veda uz mājām un pret parakstu dāvināja.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Priekšvēlēšanu cīņu kompromatu uzlidojums

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, kas notiks 6. oktobrī, arvien asākas kļūst partiju priekšvēlēšanu cīņas. Vieni politiķi videoklipos un sociālajos tīklos rāda dažādus “kompromatus” par citiem politiķiem un sola tos nest pārbaudei uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, otri atbild ar to pašu vai sola vērsties policijā par goda un cieņas aizskaršanu, vai aicina Drošības policiju pārbaudīt konkurentu iespējamu saistību ar kaimiņvalsts specdienestiem.

Kā vērtējat Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa aizturēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+