Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
28. oktobris, 2014
Drukāt

Egils Līcītis: “Saskaņai” balsu nekad nebūs tik daudz, kā gribētos (11)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš

Sociāldemokrātiskā “Saskaņa” (SS) tā vietā, lai atslābinātos un gūtu baudu par ietikšanu 12. Saeimas opozīcijas matračos, visu laiku kunkstēja, ka cilvēki žmiegušies dot tik daudz balsu, kā viņugad “SC”, un trūkstošās tagad grib aizlienēt no citiem. Lai saritinātu atpakaļ vēlēšanu rezultātus, viena politiska partija iztaisās par vēlēšanu revīzijas komiteju un apgalvo, ka sagrābstījusi 25 potenciālus lieciniekus par balsu pirkšanu Latgalē un savākusi “pietiekamu pierādījumu bāzi”, ka balsu maluzvejnieki darbojušies. Piepūtušies aiz lepnības, ka lieta likta uz Temīdas svariem, saskaņieši bičo taisnību Augstākajā tiesā. Dep. Elksniņš, kam pavisam sakāpis bēniņos vai kuram arī garšojis, un kurš klunkšķi vēlēšanu eliksīra ierāvis veldzītei, augstprātīgi tomēr vēl atstāj Augstākās tiesas kompetencē galīgā lēmuma pieņemšanu, bet jūtams, ka pēdējā instance ir viņš pats, kamēr tiesa tāda kā galdniecība, kur tēsīs pēc sūdzībkaļa Elksniņa rasējuma.

Vai tik čaļi nebūs salauzuši malku. Politiskiem špicbukiem gribētos tiesneša prātiņu iegrozīt uz to pusi, kur viņiem vajadzētu, bet nevajag pazemot Latgales cilvēkus, ka tos tūkstošiem pie urnām ar naudu un pusstopu veduši, nevis paši gājuši ar vēlētāja siltumenerģiju. Vēlēšanas visā Latvijā ir svētki, un brandavīns piepas svētkos – kaut pacelt glāzīti, ka “Saskaņai” atkal esam spējuši iedot štoperi! Uz savu roku veiktā “izmeklēšanā” SS advokātiem radies šķietamības efekts, ka – protams! – dep. Zaķis ir tas, kura vilnas pārstrāde tūliņ notiks, un kreisajiem atvērsies papildvietu ādere parlamentā, bet kaut nebūtu jāviļas un pašiem sūdzētājiem nepieliek kādu mērkoku. SS, kam pavisam greiza, ne ideāla figūra, nebūs tie, kas atnesīs tiesiskumu. Zaķis teica – viņam Latgalē īpašu reklāmu nevajag, lai sāktos balsu lapkritis. Es nezinu, cik daudz labo darbu “Saskaņa” uzrādīs, lai viņus steigtos atbalstīt. Man liekas – necik.

Kas notiek? Nepietiek, ka “Saskaņas” politiķi maisījušies pa kājām drošības dienestu izmeklēšanai, pratinājuši cilvēkus, un viņi vēl izdara spiedienu uz tiesu? Tā ir staigāšana pa naža asmeni, un, ja arī liecības izspiestas, liecinieki salasīti, ir apšaubāmi, ko viņiem piekodināts runāt un vai “pierādījumu bāze” nav izzīsta no pirksta? Diez vai tiesai jāņem vērā viss, kas “Saskaņai” spokojies un ka to kā faktu pasniegušas divas frizieres. Tādā pašā manierē man visi Ločmeļi, Keiši un Supes piekritīs liecināt un ar divi pirkstiem uz Bībeles zvērēs, ka SS cilvēki bez atpazīšanās zīmēm uz formām vazājušies no mājas uz māju, situši cilvēkus, spīdzinājuši latgaliešus ar knīpstangām, lai dabūtu par lūpām atzīšanās vārdus. Simti apstiprinās, ka suņi gaudojuši, pat mirēji uzcelti no gultām, un buļļi gribējuši badīt, kad apkārtložņas un glūnekļi uzradušies. Viņi čamdījuši cisumaisus, vai nav aizbāzts biļetens ar Zaķa vārdu, ķērušies sievietēm pie brunčiem, un meitas latgaļi slēpuši kūts­augšā. Sirotāji pieprasījuši schnaps, ļurļaku, olas, speķi, sardeles un kļockas, cik lien. Pseidoizmeklētāji lai taisnojas, ka viņi tikai veikuši “publiskas darbības” un nevilšu iegāzušies bedrē, ko citam rakuši.

Žēl, ka latgaliešiem jāpiedzīvo Āfrikas cūku mēris, bet tagad vajā Kremļa projekta sērga – pārdevāt balsis, a, ko? Kaut tie Čortokā aizpeldētu.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. var tikai pabrīnīties, ka saskaņieši tik ātri aizmirsuši savus sastrādātos vēlēšanu darbus….. diez kur radusies paruna – ka savā acī baļķi neredz, bet otra…?

 2. Par dažām balsim vajadzētu samazināt!

 3. Līcīti, ārstē galvu, ārstē galvu. Tavai jenotībai balsis kā vienmēr nepietiek, jo ir jāpērk!

 4. cik riņķī klausies un skaties …, SC ir slēpta komunistu partija. Jautāsiet kāpēc? Tāpēc, ka viņi melos jebko, lai tiktu pie varas. Kad tiek pie varas tad izdod par valsts naudu Latvijai nelojālas grāmatas, tirgo nelegālas cigaretes, sasit dārgus džipus un mēģina izkrāpt apdrošināšanu. Par iešanu pie uzvaras pieminekļa viņiem uzdāvina dārgu džipu. Iet balsot pret latviešu valodu, kā vienīgo Latvijas valsts valodu, apstrīd vēlēšanu rezutltātus, un meklē lieciniekus, kas atgādina lietas safabricētību un vēlēšanos graut Latvijas valsts demokrātiksos pamatus, Nacionālās bibliotekas projektu nosaucot par stulbu un ejot 9. maijā pie uzvaras pieminekļa izklaidēties kopā ar nelaimīgajiem, kuriem nav darba un nav īsti saprašanas ko darīt, kad tiek aizklapētas ciet pēdējās padomju laika rūpnīcas kurās pie darba galda varēja strādāt ar 4 klašu izglītību…

 5. Ja balsi,lai sakompromitētu Zaķi, SS varējuši pirkt par piecīti vai desmitnieku,tad cik maksāts šiem viltus lieciniekiem? Domāju,desmitnieks ir par maz šādam riskam,lai pats liecinieks nenograbētu uz nārām.

 6. SC ušakovs = SS Gebels Atbildēt

  24 uzpirkti liecinieku kas pat nezina par ko un kur balsoja 🙂

  Kā redzams Salašņu Cents darbojas Putlerfašistu propagandas interesēs.

  Svētā Govs Ušakovs un Elksniņs, Vai vienkārši pērkamie Putlerfašisti.

 7. Vēlēšanu novērotāja Atbildēt

  Pirms 4 gadiem,kad vēlēja Saeimu,tad uz Jelgavas 1.ģimnāzijas vēlēšanu iecirknī ar autobusu vairākkārt veda cilvēkus.Viņi teica,ka vēlēšot par Saskaņas partiju un pēc vēlēšanām viņus cienāšot.Tādēļ toreiz tur daudz nobalsoja par saskaņiešiem,Vai tā nebija balsu pirkšana?

 8. Egil, sameklē labu galvas ārstu (ARS, veselības centrs 4) un atrādies. Steidzami.

 9. Urbans pats padomju kara vaterāniem no vēstniecības zaļos veda uz mājām un pret parakstu dāvināja.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Nodokļu reformas ēnā

Nevienlīdzības plaisa pletīsies vēl?

Eiropas Komisija šonedēļ publiskojusi atzinumu par Latvijas plānotajām nodokļu reformām, norādot arī uz nepilnībām. Citstarp EK aizrāda Latvijas valdībai, ka pārāk maz tiekot darīts, lai samazinātu ienākumu nevienlīdzību un pārliktu nodokļu slogu no darbaspēka uz patēriņu, nekustamo īpašumu un kapitālu. Izskan arī viedokļi, ka no nodokļu izmaiņām lielāku labumu gūs uzņēmēji, arī mājsaimniecības ar vidējiem un lieliem ienākumiem, bet ne mazturīgie. Iepriekš arī Pasaules banka aicinājusi Latvijas valdību ieviest progresīvo iedzīvotāju ienākuma nodokli, lai mazinātu plaisu starp bagātajiem un trūcīgajiem Latvijā. Bankas speciālisti izstrādājuši konkrētu piedāvājumu, kur nodokļu slogs mazo algu saņēmējiem būtu mazāks nekā turīgākajiem iedzīvotājiem. Tomēr šie ieteikumi netiek ņemti vērā, jo esot politiski grūti īstenojami.

Vai atbalstāt obligātās veselības apdrošināšanas ieviešanu?
Māris Antonevičs: Nevari vairs izturēt? Ej balsot! (11)Vēlēšanu iecirknis nav Pelnrušķītes balle, kur meklē īsto un vienīgo, tā ir vieta, kur paust savu politisko nostāju
Māris Zanders: Nomenklatūras psiholoģija nav mainījusies (10)Pārdomas pēc Aivara Lemberga parādīšanās vairākās 
pirmsvēlēšanu debatēs
Uldis Rutkaste: Nodokļu reforma jāturpina! (4)Budžeta deficīts nodokļu pārmaiņu rezultātā nebūs tik augsts, kā lēš Eiropas Komisija.
Draugiem Facebook Twitter Google+