Mobilā versija
+0.8°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
25. novembris, 2015
Drukāt

Lietā par 200 000 izzagšanu – psihiatriskā ekspertīze (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Atkārtoti skatāmajā lietā par aptuveni 200 000 latu (284 576 eiro) izzagšanu no Preiļu slimnīcas kontiem vairāku gadu garumā apsūdzētajai nozīmēta tiesu psihiatriskā ekspertīze.

Līdz ar to lietas skatīšanu tiesai nācies atlikt uz pagaidām nenoteiktu laiku. Pēc Krimināllikuma 179. panta 3. daļas – par piesavināšanos, ja tā izdarīta lielā apmērā, – minētajā lietā apsūdzēta bijusī slimnīcas galvenā grāmatvede Elizabete Sparāne. Ar Preiļu rajona tiesas 2013. gada 17. aprīļa spriedumu Sparāne tika atzīta par vainīgu minētā noziedzīgā nodarījuma pastrādāšanā, un tiesa piemēroja viņai sodu – brīvības atņemšanu uz trim gadiem. Apsūdzētā šo tiesas spriedumu pārsūdzēja, un lietas izskatīšana tika nosūtīta Latgales apgabaltiesai, kas šī gada maijā nosūtīja minēto lietu atkārtotai izskatīšanai Preiļu rajona tiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ja psihiatri viņu atzīst par plānprātiņu,tad viņa tos 200000 ir nopelnījusi,tā vai?

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (4)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+