Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
25. novembris, 2015
Drukāt

Lietā par 200 000 izzagšanu – psihiatriskā ekspertīze (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Atkārtoti skatāmajā lietā par aptuveni 200 000 latu (284 576 eiro) izzagšanu no Preiļu slimnīcas kontiem vairāku gadu garumā apsūdzētajai nozīmēta tiesu psihiatriskā ekspertīze.

Līdz ar to lietas skatīšanu tiesai nācies atlikt uz pagaidām nenoteiktu laiku. Pēc Krimināllikuma 179. panta 3. daļas – par piesavināšanos, ja tā izdarīta lielā apmērā, – minētajā lietā apsūdzēta bijusī slimnīcas galvenā grāmatvede Elizabete Sparāne. Ar Preiļu rajona tiesas 2013. gada 17. aprīļa spriedumu Sparāne tika atzīta par vainīgu minētā noziedzīgā nodarījuma pastrādāšanā, un tiesa piemēroja viņai sodu – brīvības atņemšanu uz trim gadiem. Apsūdzētā šo tiesas spriedumu pārsūdzēja, un lietas izskatīšana tika nosūtīta Latgales apgabaltiesai, kas šī gada maijā nosūtīja minēto lietu atkārtotai izskatīšanai Preiļu rajona tiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ja psihiatri viņu atzīst par plānprātiņu,tad viņa tos 200000 ir nopelnījusi,tā vai?

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājās (1)Krustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+