Mobilā versija
Brīdinājums +15.0°C
Janīna, Linda
Svētdiena, 20. augusts, 2017
24. aprīlis, 2015
Drukāt

Lietā par cilvēka nolaupīšanu un nogalināšanu prasa bargus cietumsodus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Krimināllietā par cilvēka sagrābšanu, nolaupīšanu un nogalināšanu abiem apsūdzētajiem prokurors pieprasījis brīvības atņemšanu uz 18 gadiem bez mantas konfiskācijas un ar trīs gadu dalību probācijas pasākumos, informēja Jēkabpils rajona tiesā.

Sakarā ar grozījumiem apsūdzībā – apsūdzība pēc Krimināllikuma 153.panta 3.daļas mainīta uz 153.panta 1.daļu “Par personas sagrābšanu, lietojot vardarbību vai draudus, vai aizvešanu ar viltu vai izmantojot personas bezpalīdzības stāvokli (personas nolaupīšana)” – apsūdzēto advokāti ir lūguši laiku sagatavoties debašu turpinājumam. Turpināt lietas iztiesāšanu plānots 22.maijā.

Abiem apsūdzētajiem apsūdzība celta arī pēc Krimināllikuma 117.panta 4.punkta un 117.panta 10.punkta – par slepkavību, ja tā izdarīta ar sevišķu cietsirdību, ja to izdarījusi personu grupa.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai abi apsūdzētie atriebības nolūkā, būdami alkohola ietekmē, pie kāda veikala sagaidījuši cietušo. Pielietojot vardarbību ar fizisku spēku, apsūdzētie ievietojuši cietušo automašīnas bagāžas nodalījumā un aizveduši uz neapdzīvotu vietu mežā.

Mežā cietušajam sperts ar kājām pa galvu, seju un citām ķermeņa daļām. Abi apsūdzētie arī lēkuši cietušajam virsū, kamēr viņš tobrīd piekauts jau gulējis zemē. No nodarītajiem miesas bojājumiem cietušais miris.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+