Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
12. decembris, 2014
Drukāt

Lietas, kas viņam attiecībās ar tevi ir vissvarīgākās

1. Mīļotās sievietes smaids

1no7
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Vīriešu un sieviešu jūtu pasaule un veids, kā komunicējam ar līdzcilvēkiem, patiesi ir atšķirīgs. Ja vēlies savu mīļoto iepazīt labāk un jūsu attiecībām palīdzēt veidoties harmoniskākām (jo mēs taču zinām, ka pie tām patiešām ir jāstrādā!), iepazīsties ar portāla allwomenstalk.com aptaujāto ekspertu – attiecību konsultantu viedokļiem par lietām, kas gan attiecībās ar mīļoto, gan ikdienā vīriešiem ir patiešām svarīgas.

Laimīga, smaidoša un ar dzīvi apmierināta sieviete vīrietim ir īpaši svarīga, jo liek saprast, ka viņš ir labs draugs, līgavainis vai vīrs un prot komunicēt ar sievieti. Smaidi biežāk un radi viņam šo sajūtu – protams, ja patiešām jūties labi un vēlies to darīt!

  1. Mīļotās sievietes smaids
  2. Cieņa
  3. Uzslava par paveikto
  4. Novērtējums
  5. Laiks, ko atvēlēt domām
  6. Sievietes smiekli
  7. Kopta sieviete

Pievienot komentāru

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+