Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
12. decembris, 2014
Drukāt

Lietas, kas viņam attiecībās ar tevi ir vissvarīgākās

1. Mīļotās sievietes smaids

1no7
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Vīriešu un sieviešu jūtu pasaule un veids, kā komunicējam ar līdzcilvēkiem, patiesi ir atšķirīgs. Ja vēlies savu mīļoto iepazīt labāk un jūsu attiecībām palīdzēt veidoties harmoniskākām (jo mēs taču zinām, ka pie tām patiešām ir jāstrādā!), iepazīsties ar portāla allwomenstalk.com aptaujāto ekspertu – attiecību konsultantu viedokļiem par lietām, kas gan attiecībās ar mīļoto, gan ikdienā vīriešiem ir patiešām svarīgas.

Laimīga, smaidoša un ar dzīvi apmierināta sieviete vīrietim ir īpaši svarīga, jo liek saprast, ka viņš ir labs draugs, līgavainis vai vīrs un prot komunicēt ar sievieti. Smaidi biežāk un radi viņam šo sajūtu – protams, ja patiešām jūties labi un vēlies to darīt!

  1. Mīļotās sievietes smaids
  2. Cieņa
  3. Uzslava par paveikto
  4. Novērtējums
  5. Laiks, ko atvēlēt domām
  6. Sievietes smiekli
  7. Kopta sieviete

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+