Mobilā versija
Brīdinājums +11.8°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
12. decembris, 2014
Drukāt

Lietas, kas viņam attiecībās ar tevi ir vissvarīgākās

1. Mīļotās sievietes smaids

1no7
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Vīriešu un sieviešu jūtu pasaule un veids, kā komunicējam ar līdzcilvēkiem, patiesi ir atšķirīgs. Ja vēlies savu mīļoto iepazīt labāk un jūsu attiecībām palīdzēt veidoties harmoniskākām (jo mēs taču zinām, ka pie tām patiešām ir jāstrādā!), iepazīsties ar portāla allwomenstalk.com aptaujāto ekspertu – attiecību konsultantu viedokļiem par lietām, kas gan attiecībās ar mīļoto, gan ikdienā vīriešiem ir patiešām svarīgas.

Laimīga, smaidoša un ar dzīvi apmierināta sieviete vīrietim ir īpaši svarīga, jo liek saprast, ka viņš ir labs draugs, līgavainis vai vīrs un prot komunicēt ar sievieti. Smaidi biežāk un radi viņam šo sajūtu – protams, ja patiešām jūties labi un vēlies to darīt!

  1. Mīļotās sievietes smaids
  2. Cieņa
  3. Uzslava par paveikto
  4. Novērtējums
  5. Laiks, ko atvēlēt domām
  6. Sievietes smiekli
  7. Kopta sieviete

Pievienot komentāru

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+