Mobilā versija
+15.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
1. decembris, 2016
Drukāt

Lietas, ko pieaugusi sieviete attiecībās nedara – salīdzini ar sevi! (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Kā tev šķiet – vai tu savās attiecībās uzvedies kā pieaudzis cilvēks? Nu tev ir iespēja uzzināt, vai tu nekļūdies!

Katrās attiecībās ir savi plusi un mīnusi. Un uzvesties “kā pieaugušajam” nenozīmē garlaicīgas attiecības, kurās nav nekādas muļķošanās un spontānu piedzīvojumu. Vienkārši ir dažādas lietas, kas attiecības padara nenopietnas un kas jau laikus liecina, ka šīs attiecības, visticamāk, nedarīs tevi līdz galam laimīgu.

Ieskaties šajās lietas, kas sievieti attiecības padara nobriedušu!

Tu neupurē citas attiecības
Šo ir piedzīvojis gandrīz jebkurš. Kad sākas attiecības, visi citi tiek aizmirsti, tu pārstāj tikties ar draugiem, aizmirsti, ka ir arī citi cilvēki, kuri tevi mīl. Tad, kad attiecību “medusmēneša” periods būs beidzies, tu sapratīsi, ka tev vairs nav apkārt mīļoto cilvēku, bet tad jau būs par vēlu. Nobrieduši cilvēki neupurē citas attiecības romantisko attiecību dēļ – draugi ir turpat, kur vienmēr bijuši, un arī ģimenei tiek veltīts laiks.

Tu neatsakies no savas finansiālās neatkarības
Neatkarīgi no tā, cik finansiāli nodrošināts ir tavs partneris, tava atteikšanās no savas finansiālās neatkarības būs kā atteikšanās no savas vispārējās neatkarības. Nobriedusi sieviete nejautā visu savam partnerim – savu līdzekļu pelnīšana un lietošana šādu sievieti padara lepnu un laimīgu.

Tu nefokusējies uz sava partnera sliktajām īpašībām
Nobriedusi sieviete koncentrējas uz sava vīrieša labajām īpašībām tā vietā, lai visu laiku uztrauktos par to, kas viņā nav tik labs. Viņa pamana visu to labo, ko viņas vīrietis dara un saka, un cenšas viņam nepārmest viņa trūkumus, jo pati sevī arī tādus redz.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevis pieaugusi sieviete bet ja ir pieaudzis virietis blakus

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+