×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
28. oktobris, 2017
Drukāt

10 lietas, ko pirms kāzām vajagot izdarīt topošā vīra acu priekšā. Bet izklausās bīstami! (12)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Tev vienkārši vajag izdarīt šīs 10 lietas sava topošā vīra acu priekšā pirms kāzām, lai pārliecinātos, vai viņš paliks kopā ar tevi jebkādos apstākļos. Tici, ja jūs nolemsiet radīt bērnus, tavam vīram nāksies ar tām saskarties.

Skaļi izraudāties
Tu droši vien jau esi to darījusi sava mīļotā vīrieša acu priekšā. Raudāšana viņa klātbūtnē parāda, ka tu esi ievainojama, atvērta un uzticies viņam. Ja vīrietis nezina, kā tikt galā ar tavām asarām, tev ir vērts pārdomāt jūsu attiecības.

Kliegt gluži kā šausmu filmā
Tev jādod savām emocijām vaļu vismaz reizi, lai pārliecinātos, ka viņš spēj tikt ar tevi galā. Dažkārt sievietes neuzdrīkstas sadusmoties, bet kāpēc? Mēs visi bēdājamies, sašūtam un sasniedzam “sprādziena brīdi”, kad zaudējam kontroli pār sevi un vienkārši kliedzam. Nākamreiz neapstādini sevi. Pie velna pieklājību! Kliedz tik skaļi, cik gribi, un novērtē viņa reakciju.

Aiziet kopā uz pārtikas produktu veikalu
Iegādāties apģērbu var kopā ar draudzeni vai patstāvīgi, taču pārtikas produktu pirkšana ir darbības veids, kuru tu kādā brīdi veiksi kopā ar vīru. Tu vari uzzināt daudz interesanta par savu partneri, izvēloties un iegādājoties pārtiku.

Piemēram, ja tu lasi etiķetes un salīdzini cenas, bet tavs partneris met iepirkumu grozā visu pēc kārtas? Ja tu mīli čipsus, bet viņš dod priekšroku veselīgam ēdienam, vai viņš uztrauksies par tevi?

Noskūt kāju apmatojumu viņam redzot
Iedomājies scenāriju: tu ielec dušā un tev ir tikai desmit minūtes līdz iziešanai no mājas. Tavs vīrs arī ienāk vannas istabā. Tu plāno uzvilkt jauku īsu kleitiņu un tev nepieciešams noskūt apmatojumu no kājām.

Taču tavs vīrietis ir blakus. Bet kājas ir jānoskuj! Ak, Dievs! Ņem skuvekli un dari, ko esi nodomājusi. Neuztraucies, viņš zina, ka tavas kājas nav gludas no dabas.

Ataudzēt matiņus intīmajā zonā
Kājas un paduses ir viena lieta, bet matiņi tavā intīmajā zonā? Viņš droši vien ir redzējis tavu gludi izskūto bikini zonu, kāpēc neparādīt viņam medaļas otru pusi? Ļauj matiņiem brīvi augt un pavēro viņa reakciju. Ja vīrietis tevi mīl, viņš tevi mīlēs arī tādu.

Vemt slimības vai pārāk daudz iedzerta alkohola dēļ
Šajā gadījumā tu nevarēsi noturēties pat ja gribēsi. Ja tu paliksi stāvoklī un cietīsi no toksikozes līdztekus pastāvīgam nelabumam, tev vajadzēs sava iemīļotā atbalstu, nevis riebumu.

Čurāt, neaizverot tualetes durvis
Tu preci pieaugušu vīrieti, kurš lieliski zina, ka tu čurā. Tāpēc – vai ir nepieciešams aizvērt durvis katru reizi, kad tu tajā ieej? Turklāt viņš jau ir redzējis tavu vagonu un ne tikai skatījies uz to… Tāpēc pārtrauc kautrēties.

Palaist vējiņu
Jā, purkšņini sava nākamā vīra klātbūtnē. Mēs neaicinām iedragāt klusumu ar traku sprādzienu, kas nāk no tavas iekšienes, sākt vajag klusu, un ar katru reizi tu arvien vairāk atslābināsies. Kāpēc? Tāpēc, ka tas ir visneapzinātākais process, kam jānotiek tā cilvēka klātbūtnē, ar kuru kopā, visticamāk, tu dzīvosi ilgi un laimīgi.

Atstāt asiņainu tamponu atkritumu tvertnē
Esi saprotoša pret vīrieti. Pat tad, ja viņam nekad nav bijis tik atklātas draudzenes, ja starp jums ir dziļa tuvība, viņam jāzina, kā viss strādā. Tas attiecas arī uz higiēniskajām paketēm.

Dažkārt vīrietim ir jāredz menstruālās asinis, lai kaut attāli iedomātos, ko tu pārdzīvo. Un, protams, ja jūs plānojat bērnus, un tu vēlēsies, lai vīrs piedalītos dzemdībās, viņu vajag sagatavot.

Atklāt savus mazos noslēpumus, lai kādi tie nebūtu
Atklāj viņam to, ko neviens cits nezina. Tas var būt kaut kas muļķīgs, piemēram, modes žurnālu lasīšana tualetē. Jo ilgāku laiku tu pavadi ar kādu, jo grūtāk kļūst nosargāt savus mazos noslēpumus un izlikties. Atveries viņam, tu taču zini, ka tevi mīlēs jebkurā gadījumā.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. ja meičukam tur tiešām ir ‘vagons’, tad diez vai kāds to vēlas redzēt

 2. Atklātība ir pats svarīgākais. Kurš cits atbalstīs savu sievieti, kad viņai būs sāpīgas mēnešreizes, ja ne vīrs?

 3. Man žēl tās aizspriedumainās pamuļķes, kuras kautrējas no šī visa.

 4. Paldies par vērtīgo rakstu! No rītdienas pārstāju skriet uz tualeti uz kaimiņiem pie mammas.

 5. Šausmas! Man vienreiz mūžā ir pasprucis purkšķītis vīra klātbūtnē, es no kauna gandrīz noģību un ilgu laiku baidījos viņam acīs paskatīties.Par čurāšanu tas pats, mani māte audzināja – NEKAD neatļaujies čurāt vīram redzot un es pie tā esmu turējusies visus turpat 50 gadus, kamēr vien bijām kopā. Tā ka nevajag. Es par to saku – fui!

 6. atstāt intīmos matiņus ir kkas briesmīgs??? Tas tieši ir super. Riebjas gludi skūtās vāveres, tādas redzot jūtos kā pedofīls.

  • Kā vari justies kā pedofils? Vai nu tu tāds esi vai neesi. Un cik saprotu pedofilu novirzēm nav nekāda sakara ar matiņiem kājstarpē. Tā ka tiec galā ar savām problēmām.

  • Visdrīzāk tu ar esi pedofils, ja noskūta p… tev asociējas ar bērniem. Ej ārstējies laicīgi.

 7. Nu, īsti labi padomi, kā kļūt par slampu ne tikai sava topošā vīra acīs!

 8. Kaut kas stulbs! Un tad jau nav jābrīnās, ka cilvēki vairs nemāk uzvesties ne mājās ne uz ielas.

 9. Kā var dot tik “mežonīgus” padomus! It kā mēs būtu dzīvnieki vai dzīvotu vēl alu laikmetā! Kur paliek tādas ik vienai sievietei nepieciešamas īpašības kā kautrīgums, kā savas intimitātes neafišēšana?!

 10. nav dzirdējis par tādiem vārdiem, kā “ētika” un “estētika”!!
  Toleranci var noteikt arī sarunu veidā.

Draugiem Facebook Twitter Google+