×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
31. oktobris, 2013
Drukāt

Lietotāji sūdzas, ka “Dell” portatīvie datori smird pēc kaķu čurām (1)

Foto: © maksymowicz - Fotolia.comFoto: © maksymowicz - Fotolia.com

Tehnoloģiju kompānijā “Dell” vērsušies neapmierināti jaunā “Latitude 6430u Ultrabooks” portatīvā datora lietotāji, kuri apgalvo, ka no datora klaviatūras nākot kaķa čurām līdzīga smaka, vēsta britu raidsabiedrība BBC.

Pirmās sūdzības par nepatīkamo smaku, kas nāca no tirgū laistā dārgā portatīvā datora modeļa, parādījās šā gada jūnijā.

“Pirms vairākām nedēļām es darbam nopirku jauno portatīvo datoru “Latitude 6430u”, rakstīja viens no lietotājiem tehnoloģiju kompānijas “Dell” virtuālajā forumā. “Tā ir brīnišķīga mašīna, bet smird tā it kā to būtu komplektējuši pie kaķa pēcpuses.”

Savukārt cits lietotājs rakstīja: “Sākumā es domāju, ka mans kaķis ir atstājis savas pēdas uz datora, taču pēc tam ar šo portatīvo datoru kaut kas notika, un es to iemainīju pret jaunu. Taču arī no jaunā nāca nepatīkama smaka (..).”

Sākotnēji “Dell” tehniskā nodaļas atbilde neapmierinātajiem bija tāda, ka viņiem vajadzētu lielāku vērību pievērst datora ventilācijas kopšanai, taču tik un tā lietotāji turpināja sūdzēties. Viens no lietotājiem paziņoja, ka netīkamās smakas avots varētu būt viens no korpusa ražošanā izmantotajiem polimēriem.

Nesen tehnoloģiju kompānijas “Dell” inženieri paziņoja, ka smaka nerada draudus lietotāju veselībai. Smakas problēma bija saistīta ar īpatnībām tehnoloģiskajā procesā, kas ir mainīts. Portatīvā datora lietotājiem piedāvāts sūtīt savus datorus uz kompāniju, lai nomainītu dažas detaļas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. no coment

Draugiem Facebook Twitter Google+