Horoskopi un mistika
Veselam

Lietotu mantu ēna – bijušo īpašnieku enerģija. To var attīrīt, bet neguli mirēja gultā!9

Foto – Shutterstock

Samainīsi drēbes, samainīsi likteni!

Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock


Iegādājoties lietotu apģērbu, mēbeles, automašīnu vai rotaslietas, visbiežāk neko nezinām par to iepriekšējo īpašnieku: kāda bijusi viņa dzīve, ko darījis un domājis, vai nav mocījusi kāda kaite. Pastāv viedoklis, ka ikviena lieta, kas iepriekš piederējusi citam, nes līdzi šā cilvēka enerģiju, kas var būt gan laba, gan slikta. Vai tā var kaitēt jaunajam īpašniekam? Kā lietotās mantas attīrīt, stāsta dziedniece Vita Cipruse.

Daudzi iepērkas tā dēvētajās humpalās, jo tur var atrast interesantu un kvalitatīvu apģērbu, ko nenāksies ieraudzīt mugurā teju katram otrajam pretimnācējam, turklāt par šīm pērlēm nav jātērē milzu nauda. Vai iepirkties lietoto apģērbu veikalos tiešām ir bīstami?

“Izvēloties lietotas drēbes un citas preces, cilvēkus no negatīvas enerģijas bieži pasargā intuīcija. Kādēļ taciņa pa pļavu vai mežu nekad neiet taisni, bet līkloču? Jo cilvēki un dzīvnieki intuitīvi apiet vietas ar negatīvu enerģiju. Līdzīgi ir ar drēbēm. Veikalā katru
skaistu apģērba gabalu taču nenesam uz pielaikošanas kabīni. Tikai to, kuru, paņemot rokās, ir sajūta: tas ir manējais! Intuitīvi parasti izvēlamies drēbes ar līdzīgu enerģētiku. Var, protams, gadīties paņemt arī apģērba gabalu ar negatīvu enerģiju. Tas visbiežāk ir stāsts par drēbēm, kuras uzvelk tikai dažas reizes, bet pēc tam iemet skapī un aizmirst – cilvēks tajās nejūtas labi. Ir apģērbi, kuros veicas, un ir tādi, kuros viss aiziet šķērsām,” stāsta dziedniece.

“Taču negatīva enerģija var būt arī jaunām drēbēm, jo tās veikalā vai tirgū pielaiko daudzi. Katrs tajā brīdī kaut ko domā un jūt, kāds ir nomākts vai noraizējies. Visi atstāj enerģētiskus nospiedumus. Reizēm jauns apģērbs pat var nodarīt lielāku kaitējumu nekā lietots, kuram ilgstoši bijis viens īpašnieks. Ja apģērbu darinājusi šuvēja, tas nes arī viņas enerģiju. Iedomājieties, cik stundu viņa to šuvusi un domājusi visādas domas. Varbūt viņa slikti jutusies, kaut kas sāpējis. Iespējams, šujot sastrīdējusies ar vīru, dusmojusies, kliegusi uz viņu. Klients uzvelk šādu apģērbu un it kā bez iemesla kļūst saērcināts.”

Vita Cipruse atklāj – izmantojot maģiju, līdz ar apģērbu citam var atdot slimību, neveiksmes, pat likteni.

“Nekad neaizdodiet savas drēbes! Atceros klienti, kurai savulaik dzīvē bija viss, vīrs nedzēra, bērni dzima. Taču kaimiņos ievācās cita sieviete, kuras vīrs bija dzērājs, viņiem nebija bērnu. Abas sadraudzējās. Šī sieviete manai klientei palūdza uz svinībām aizdot kleitu, pēc tam atdeva atpakaļ, un viņu dzīves it kā samainījās vietām. Protams, tur bija iesaistīta maģija, bez tās likteņu samainīšana nevar notikt!”

Taču lietoto apģērbu bodēs dziedniece lielu bīstamību neredz. “Humānās palīdzības veikalos nonāk drēbes, ko ziedojuši ārzemnieki. Diez vai slikti cilvēki nodarbojas ar labdarību. Nabadzīgs, dzīves sists cilvēks pats savu vienīgo jaku nonēsā līdz caurumiem. Drēbes parasti ziedo tie, kuri dzīvē labi iekārtojušies un var atļauties dot citiem. Ir liela nozīme, ar kādām domām un emocijām cilvēks apģērbu ir atdevis. Droši vien visbiežāk tā ir vēlme palīdzēt, tādēļ diez vai tur ir kāda negatīva enerģija. Neredzu neko sliktu arī, ja humpalās pērk zīdaiņu un mazu bērnu drēbes. Viņi tik ātri izaug, ka vienkārši nepagūst tās novalkāt.”


Kā attīrīt drēbju enerģētiku?

Foto – Shutterstock


– Jebkurš apģērbs, ko esat iegādājies, vienalga, jauns vai lietots, ir jāattīra no svešu cilvēku enerģijām. Vienkāršākais veids ir to izskalot maigā sālsūdenī. Nav jābaidās, ka sāls varētu sabojāt drēbes, jo pietiek piebērt mazu šķipsniņu. Pēc tam apģērbu izkar saulītē vai vējā žāvēties. Kad sauss, droši var vilkt – negatīvā enerģija ir prom!

– Sāls vietā ūdenim var pievienot nedaudz svētītā ūdens.

– Skalojamā ūdens bļodā var iemest sudrabu (vislabāk – kādu galda piederumu). Kad apģērbs tajā diennakti pastāvējis, dara kā pēc skalošanas ar sālsūdeni.

– Cits variants – apģērbu drusciņ pavārīt. Pietiek sagaidīt, līdz ūdens sāk vārīties. Uguns neitralizē slikto enerģiju.

– Piesardzīgāk jāizturas, ja iegādātās jakas vai bikšu kabatā atrod naudu vai gredzenu. Ar vērtslietām, izmantojot maģiju, nākamajam īpašniekam iespējams atdot slimību, neveiksmes, bezlaulību vai ko citu. Atrastās lietas nav ieteicams paturēt. Ja grib pārbaudīt, vai tur tiešām ir kas slikts vai arī cilvēks vienkārši aizmirsis kabatā, var aiznest pie dziednieka.


Neguli mirēja gultā!

Publicitātes foto


“No negatīvās enerģijas mēbeles var attīrīt. Diemžēl ir risks nopirkt arī tādas, kas atradušās telpā, kur kāds miris, vai pat gultu, kur tas noticis. Parasti gan cilvēki intuitīvi jūt, ka ar mēbeli kaut kas nav kārtībā, un, lai cik skaista tā būtu, neiegādājas. Tomēr ekonomiskās situācijas dēļ daudzi spiesti gulēt gultās, kurās miris kāds tuvinieks. Aizbildinās, ka tā ir gluži jauna, žēl izmest. Parasti mirušās enerģijas ietekmē sāk slimot. Gulta, kurā kāds aizmidzis uz mūžu, jāsadedzina, to nav iespējams attīrīt,” uzsver dziedniece.

Kā tīrīt mēbeļu enerģētiku?

– To, ko iespējams, piemēram, mīkstās mēbeles, vispirms kārtīgi iztīra ar ķīmiskiem līdzekļiem. Citus priekšmetus nomazgā ar maigu sālsūdeni. Labi, ja pēc tam var nolikt mēbeli izžūt saulē. Tad tai apiet pulksteņrādītāja virzienā ar degošu sveci. Uguns sadedzina visu. To vislabāk darīt ar baznīcas vai vaska sveci, jo tās uguns ir tīrāka, kvalitatīvāka.

– Ja pēc mēbeles iegādes par spīti enerģētiskajai attīrīšanai pasliktinās pašsajūta vai parādās veselības problēmas, labāk to (vai priekšmeta fotogrāfiju) parādīt dziedniekam – iespējams, tajā ir mirusi enerģija.


Dzelži ar raksturu

Foto – LETA


“Mašīna nav vienkārši pliki dzelži, bet gandrīz kā dzīva būtne. Katrai ir sava enerģētika, raksturs un pat dzimums. Piemēram, ir kaprīzas automašīnas, kuras bieži niķojas, nedarbojas, kā nākas. Ir tādas, kuras bieži iekļūst satiksmes negadījumos. Gadās arī tādas, kurām burtiski skrien virsū meža zvēri. Tam nav saistības ar vadītāja profesionalitāti, protams, ja vien ar iepriekšējo auto jau nav bijušas līdzīgas problēmas. Ne visām mašīnām ir laba enerģētika. Un tas attiecas arī uz jauniem spēkratiem tikko no konveijera.

Pirms dažiem gadiem meklēju sev auto. Vēlējos tādu, kas labi darbojas, mani klausa un neprasa daudz ieguldījumu. No mūsu domām ļoti daudz kas ir atkarīgs. Mašīna pie manis nāca ļoti lēni un grūti. Gandrīz jau sāku nožēlot, ka tādu programmu biju iedomājusies, taču beigās gaidīšana atmaksājās,” stāsta Vita Cipruse.

“Agrāk mums ar meitu bija veca hondiņa, kur salikām iekšā visu iespējamo aizsardzībai. Kad vajadzēja braukt turp, kur konkrētajā laikā varēja notikt kas slikts, tā nedarbojās, un viss. Pēc laiciņa bez jebkādas remontēšanas sāka strādāt, it kā nekas nebūtu bijis. Pamazām sapratām, ka šādos brīžos vajag mierīgi aiziet padzert tēju.

Reiz meita, kura tolaik bija gaidībās, ilgi nevarēja dabūt hondiņu pie dzīvības. Pēc tam brauca pa iecerēto maršrutu un ieraudzīja autoavāriju – viena mašīna bija burtiski aptinusies ap stabu. Labi, ka brīdī, kad tas notika, viņa nebija pa šo ceļu braukusi!”


Kā enerģētiski attīrīt auto?

Foto – Shutterstock


– Uzreiz pēc iegādes auto vēlams izkvēpināt ar asinszāli, kas aizdzen sliktu enerģiju. Kaltētu asinszāli ietin salvetē un tīstokļa galu aizdedzina, ar dūmiem izkvēpinot salonu. Pēc tam vislabāk reizi mēnesī vai, kad mašīnā sāk justies nekomfortabli, izkvēpina ar vērmelēm, jo braucot katram rodas arī negatīvas emocijas un domas.

– Vislabāk lūgt mācītājam auto iesvētīt. Svētais tēvs lasa lūgšanas un apslaka auto ar svētīto ūdeni, pareizticīgie dod arī svētbildīti, ko glabāt mašīnā.

– Otrs variants – doties pie dziednieka. Viņš uzrakstīs sargājošus vārdus, ko ielikt auto.

– Ar mašīnu vajag sazināties kā ar dzīvu būtni, tad tā nepievils. Ar to jāaprunājas, ik pa laikam jāuzdāvina kāds nieks. Vajag noskaidrot, kāds mašīnai ir dzimums, un iedot vārdu. To var palīdzēt izdarīt dziednieks. “Interesanti, ka mana mašīna izvēlējās vārdu, kas man pašai īsti nepatīk, bet galvenais, ka tai iet pie sirds.”

– Var mēģināt noteikt auto dzimumu un dot tam vārdu, izmantojot svārstiņu vai diegā iekārtu gredzenu.

Sauc vārdus un skatās, kuru mašīna pieņem.

Pirms tam jāieprogrammē, kā svārsts parādīs atbildes: ja, piemēram, šūposies no labās uz kreiso pusi, tas nozīmēs nē, ja uz priekšu un atpakaļ – jā. Taču, izmantojot svārstu, svarīgi būt gatavam pieņemt jebkuru atbildi, jo spēcīga vēlme saņemt noteiktu atbildi var likt tam rādīt nepareizi, proti, to, ko sagaida.


Lietotas rotas, dārgakmeņi un spoguļi

Ilustratīvs attēls.
Foto – Shutterstock


“Tīru zeltu un sudrabu enerģētiski attīrīt ir vienkārši. Daudz sarežģītāk, ja rotā ir dārgakmens. Tiem ir kristāliska struktūra, tādēļ tie ir kā bezizmēra krātuves, kas uzkrāj informāciju. Akmeņus parasti nav iespējams attīrīt no negatīvās enerģijas, tādēļ nelabvēlīgie bez žēlastības jāmet upē un jāaizmirst.

Dārgakmeņi parasti savu saimnieku ļoti mīl, tādēļ bieži uzņem viņam mērķētus enerģētiskus sitienus. Ja tie ir spēcīgi, akmens ieplaisā. Tādēļ cita īpašumā bijušus akmentiņus vērts aplūkot pret sauli. Ja ir plaisas, tie var nest nelaimi.

Enerģētiskajā ziņā ļoti līdzīgi dārgakmeņiem ir spoguļi. Uzzināt, vai spogulī ir kaut kas slikts, var, aplejot ar spirtu un aizdedzinot. Ja tas neieplīst, viss kārtībā. Tāpat var darīt ar dārgakmeņiem, jo uguns visu slikto iznīcina. Taču jāņem vērā – ja negatīvās enerģijas daudz, tie saplaisās,” stāsta Vita Cipruse.

“Nekādā gadījumā nevajadzētu nēsāt cita cilvēka rotas (arī tīra metāla), kas apstrādātas ar vārdiem aizsardzībai. Arī es vārdoju pret ļaunumu, bet šādi apstrādātas rotas darbojas par labu tikai konkrētajam īpašniekam. Tikko nonāk pie cita, uzskata, ka ir nozagtas, un sāk uz jauno saimnieku iedarboties negatīvi. Šādas rotaslietas dēvē par nolādētām, un tās nav iespējams attīrīt.

Iegādāties rotas, par kuru īpašnieku neko nezini, ir ļoti riskanti. Nedaudz citādi, ja rotas manto no tuvinieka. Ja cilvēks bijis veiksmīgs un laimīgs, tās var droši nēsāt. Bet, ja viņam dzīve bijusi ļoti grūta, labāk kaut kur noglabāt, taču nenēsāt.

Ļoti labi, ja vecāki, kuri nodzīvojuši visu mūžu kopā, savus laulības gredzenus nodod atvasei vai mazbērnam, kurš gatavojas precēties. Tomēr jāņem vērā, kāda bijusi sākotnējo gredzenu īpašnieku dzīve – ja grūta, sarežģīta un nelaimīga, gredzenus nevajadzētu izmantot savās kāzās. Tos var vienīgi pārkausēt.

Nedrīkst nēsāt citam piederējušu krustiņu – pat ja tas mantots no tuva, mīļa cilvēka. Katram cilvēkam ir savs krusts, savs smagums, ko nest. Tas nav vienkārši kulons, bet dziļi personiska lieta, pret kuru jāizturas ar pietāti. Ja cilvēks vēlējies to atstāt mantojumā, var pieņemt un noglabāt, taču ne nēsāt. Savējo nekad nevajadzētu dot citam, pat pielaikot ne.

Krustiņš ir enerģētiski saistīts ar īpašnieku. Tā ir lieta, pie kuras tveramies grūtos brīžos, tas uzņem informāciju par tiem. Tas pats attiecas uz dzīvības zīmi, iņ un jan simbolu un citām personīgām lietām, kas ir mazliet vairāk nekā rotas. Cilvēki nereti priecājas par šādiem atradumiem lombardā, uzlūkojot kā talismanus, taču patiesībā tie var nest gan labu, gan sliktu
enerģiju. Ja par kādu rotu ir šaubas, vērts parādīt dziedniekam.”

Kā enerģētiski attīrīt rotas?

Foto – Shutterstock


– Zelts ir saules metāls. Lai attīrītu, to liek katliņā ar ūdeni un dažas minūtes pavāra. Lai tas uzņemtu labu enerģiju, pēc tam vismaz uz dienu atstāj saulītē.

Saistītie raksti

– Sudrabs ir mēness metāls. To 15–20 minūtes tur tekošā ūdenī. Kad sākas augošs mēness, ieliek ūdens glāzē uz palodzes tā, lai mēness apspīd. Kad ieiet pilnmēnesī, tur mēnessgaismā vēl trīs dienas. Pēc tam var nēsāt.

– Dzintaru un pērles vismaz diennakti tur maigā sālsūdenī. Pēc tam uz dienu izliek saulē, lai uzņem tās enerģiju.

Sagatavots pēc izdevuma “Ezoterikas ceļvedis”

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Aizmigušu marihuānas audzētāju sita ar koku un steidza griezt kaņepes… 1
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: Latvijas futbola izlase beidzot gūst vārtus, tomēr vienalga piedzīvo bezierunu zaudējumu
3 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Jauns čalis, klausies!” Dobelē izglābj jaunieti, kurš gatavojās nolēkt no katlu mājas torņa… 1
3 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
9 stundas