×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. marts, 2016
Drukāt

Lietu par pusaugu audžumeitas izvarošanu turpinās skatīt aprīlī (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Krimināllietu, kurā audžutēvs apsūdzēts par pusaudzes izvarošanu, kā arī par cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem, Jēkabpils tiesa slēgtā sēdē turpinās skatīt pēc nedēļas, liecina informācija tiesu mājaslapā.

Sēde paredzēta 1.aprīlī plkst.10. Lietu skata tiesnese Inese Tumanova.

Lieta Jēkabpils rajona tiesai nodota 2015.gada 30.novembrī. Lietā kāds vīrietis saukts pie kriminālatbildības par sešpadsmit gadu vecumu nesasniegušas un bezpalīdzības stāvoklī esošas audžumeitas vairākkārtēju izvarošanu un dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, kā arī cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar savu audžumeitu.

Tāpat vīrietim celta apsūdzība par cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem, regulāri rīkojot konfliktus ar bērnu māti, lietojot nepiedienīgus vārdus, pazemojošus izteicienus, izsakot draudus, demonstrējot fizisku vardarbību. Vīrietis apsūdzēts arī par viegla miesas bojājuma tīšu nodarīšanu minēto bērnu mātei.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai apsūdzētais, vīrietis pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 159.panta trešās daļas, 160.panta sestās daļas, 174.panta otrās daļas un 130.panta otrās daļas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cerams ka tiesa būs taisnīga un šo necilvēku notiesās pēc nopelniem.

  2. Nogalināt kropli

Draugiem Facebook Twitter Google+