×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
17. augusts, 2016
Drukāt

Rīgā atkal spēcīgi nolijis. Lietus dēļ šodien Stradiņa slimnīcas nodaļā evakuēti pacienti

Foto - LETAFoto - LETA

Stiprā lietus dēļ daļēji applūdis Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas 5.B nodaļas 24.korpuss.

Papildināta ar fotogrāfijām.

Lietus radījis postījumus Stradiņa slimnīcā, kā dēļ evakuēti vienas nodaļas pacienti, portāls “la.lv” uzzināja slimnīcā.

Uz citām telpām ir pārcelti 5.b nodaļas jeb ķirurģijas nodaļas pacienti, jo lietus dēļ nokrituši tā saucamie iekarināmie griesti. Neviena pacients nav cietis.

“Nodaļa šobrīd ir slēgta,” vēsta slimnīca.

Slimnīcas Mārketinga un komunikācijas daļas pārstāve Laura Frančenko stāsta, ka ieilgušo lietavu dēļ Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcā ir daļēji applūdusi 5 B. nodaļa, kas atrodas 24.korpusa 2.stāvā. Lielākie bojājumi ir divās palātās, kur ir applūdusi grīda un atdalījušies piekārto griestu ģipškartona elementi. Slimnīca ir veikusi visus drošības pasākumus un pacienti no šīs nodaļas ir pārvietoti uz citām Slimnīcas nodaļām.

Šobrīd nodaļa ir slēgta, un piekļuve ir aizliegta līdz tiks saņemts sertificēta eksperta slēdziens par ēkas stāvokli un nepieciešamo remonta darbu apjomu. Slimnīca ir nosūtījusi vēstuli Latvijas Būvinženieru savienībai ar lūgumu ieteikt ekspertu bojāto konstrukciju ekspertīzei. Šobrīd tiek veikti pasākumi, lai novērstu radušos bojājumus.

Vasaras sākumā stiprā vēja rezultātā tika bojāts 24.korpusa jumta segums. Tika veikti pagaidu risinājumi jumta bojājumu novēršanai. Slimnīcas valde apstiprināja jumta remonta darbu pieteikumu un šobrīd ir noslēgts līgums par darbu izpildi.

Pēdējais 24. korpusa kapitālais remonts ir veikts 1996. gadā. Slimnīca jau vairākkārt ir informējusi par ēku slikto tehnisko stāvokli un nepieciešamo finansējumu tā uzturēšanai un atjaunošanai, vienlaikus akcentē slimnīcas pārstāve.

5 B. nodaļas pacientu tuviniekiem ir iespējams saņemt papildus informāciju, zvanot pa tālruni 67069505.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+